Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Pelého dcera vyvrací zprávy o kritickém stavbu brazilské legendy

Ostatní - Pelého dcera vyvrací zprávy o kritickém stavbu brazilské legendy

Pelého dcera vyvrací zprávy o kritickém stavbu brazilské legendy © blogspot.com - Pelé

0

Líbilo se

05.12. - Brazilský fotbalový velikán, Pelé, byl v minulém týdnu hospitalizován. Okamžitě se začaly šířit informace o tom, že je v konečném stadiu nemoci a přechází do paliativní péče po přehodnocení léčby rakoviny tlustého střeva. Tuto zprávu ale nyní vyvrací Pelého dcera, která tvrdí, že je zpráva zkreslená a neodráží realitu

Jednomu z nejlepších hráčů všech dob, Pelému, byl v září 2021 odstraněn nádor z tlustého střeva a od té doby se pravidelně léčí v nemocnici. Podstupuje také cyklus chemoterapie, která ale podle brazilského deníku Folha přestala přinášet výsledky a byla proto ukončena.

Tisk dále informoval, o tom, že důvod, proč byl Pelé nyní hospitalizován je přechod do paliativní péče. Lékařský tým, který se o legendárního fotbalistu stará tuto zprávu nikdy nepotvrdil a Pelého dcera, Flavia Nascimento, uvedla, že je informace zkreslená.

Je dost nefér tvrdit, že je v konečném stadiu a nachází se v paliativní péči. Věřte nám, tak to opravdu není,“ uvedla v rozhovoru pro televizi Globo. Pelého dcera nicméně potvrdila, že lékaři otci čas od času upravují léky, protože nedošlo k úplnému ústupu rakoviny.

Poslední oficiální lékařská zpráva, který byla uveřejněna v sobotu hovoří o tom, že Pelé je ve stabilizovaném stavu a dobře reaguje na léčbu infekce dýchacích cest, která byla důvodem poslední hospitalizace. Další z Pelého dcer, Kely, v rozhovoru pro média uvedla, že před třemi týdny její otec prodělal covid, což vedlo právě k infekci dýchacích cest. „Je nemocný, je starý, ale momentálně se léčí s infekcí dýchacích cest, a až se uzdraví, vrátí se zase domů. V nemocnici se s ním teď rozhodně neloučíme.

Pelé, který za Brazíli a kluby Santos a New York Cosmos nastupoval na pozici útočníka, třikrát vyhrál Mistrovstvé světa, v letech 1958, 1962 a 1970, což se žádnému jinému hráči v historii nepodařilo.

Andrea Suttnerová / theguardian.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články