Zpět na » Ostatní » Byli jsme lepší, bod je ale ztrátou, ví Kadeřábek

Byli jsme lepší, bod je ale ztrátou, ví Kadeřábek

Byli jsme lepší, bod je ale ztrátou, ví Kadeřábek © sport.net - Pavel Kadeřábek

0

Líbilo se

04.09. - Ano, Česká republika Severní Iry jasně přehrávala, ale branku vstřelit nedokázala. Úvod kvalifikace o MS 2018 tak naší reprezentaci nevyšel. A moc dobře to ví i novopečený otec Pavel Kadeřábek.

Co remíza v konečném důsledku znamená?

"Tak pro nás znamená určitě ztrátu, chtěli jsme vyhrát. Ale musím říct, že jsme byli lepší po celé utkání, měli jsme herní převahu, vytvářeli si šance a jenom jsme prostě nedali góly. Buď jsme to nedotáhli do konce nebo jsme neproměnili tutové šance. Je to ale začátek kvalifikace a jedeme dál."

Ty jsi měl první šanci utkání, tak co by si k tomu řekl?

"Vyplaval jsem tam sám na zadní tyči, hráč přede mnou to podskočil a mně to skočilo před levou nohu, což je moje slabší noha. Ale měl jsem to trefit, bohužel to skončilo nad."

Vy jsme měli hodně dobrý úvod, pak útočná aktivita utichla. Čím to bylo podle tebe?

"Přesně tak, my jsme prvních patnáct, dvacet minut měli dobrých, měli jsme převahu, pak jsme ale udělali nějakou chybu, oni měli náznak šance a od té doby do poločasu jsme přestali hrát. Byla to taková házená bez nějakých šancí. O poločase jsme si to trochu vysvětlili a myslím, že druhý poločas ukázal, jak bychom měli hrát. Jen nám to tam nepadlo, nedotáhli jsme to do konce."

Jaký máš zatím dojem z té v uvozovkách nové éry?

"Proti Arménii to byl přátelský zápas, to nebudeme hodnotit. Proti kvalitnímu soupeři jsme ale ukázali, že dokážeme podat výborný výkon. U nich bychom mohli vyhrát. Každý bod v kvalifikaci se ale počítá, na konci může být důležitý."

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články