Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Pozvánka na mezinárodní futsalový turnaj PRAGA FUTSAL CUP

Ostatní - Pozvánka na mezinárodní futsalový turnaj PRAGA FUTSAL CUP

Pozvánka na mezinárodní futsalový turnaj PRAGA FUTSAL CUP © pragacup.cz - Vítěz Praga Cupu

2

Líbilo se

03.09. - Rádi bychom Vás pozvali na velmi dobře obsazený futsalový turnaj. Na turnaj se sjedou týmy z celé ČR + ze Slovenska. Poslední možnost se na tento turnaj přihlásit.

Turnaje se zúčastní vítěz Hanspaulské ligy Restaurace u Pecků. Účastník druhé Slovenské futsalové ligy Canaria Malacky, Pražská liga malé kopané postavila pro tento turnaj svou reprezentaci, další slovenský účastník je Los Merengues hrající Slovenskou futsalovou interligu. Ambice má také vítěz Mostecké ligy malé kopané FC Katalánci SWAG. TJ Agrotec Hustopeče, hrající Brněnskou futsalovou ligu, posílají do turnaje dva týmy, již jednou skončili stříbrný.

Nechybí ani obhájci turnaje Santovi sobi hrající Hanspaulskou ligu a vítězové prvního turnaje Sexy Bad Boys, kteří hájí barvy Milovické ligy malé kopané, dále jsou přihlášenými týmy z Hanspaulské ligy a účastníci Žyla Capu, do boje jdou i týmy, které nehrají žádnou soutěž. Porvat se o vítěžství bude chtít i Futsalová reprezentace ČR neslyšících.

Turnaj se uskuteční v sobotu 21.12.2013 a 11.1.2014 v Praze 4 v areálu Hamr Braník. Turnaje se zúčastní 12 týmů, které budou rozděleny do dvou skupin po šesti týmech. Postupují první čtyři týmy z obou skupin do čtvrtfinále a následně semifinále, zápas o 3. místo a finále. Turnaj se odehraje ve dvou halách současně, tudíž žádné dlouhé čekání nehrozí.

Oceněny budou první 4 týmy (poháry + tekutiny). Vítěz turnaje si navíc odveze putovní pohár a medaile. Dále bude oceněn nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.

Na všechny návštěvníky čeká: bezplatné parkoviště, restaurace, šatna se sociálním zařízením a uzamykatelné skřínky. Možnost levného ubytování 500m od haly.

Turnaj je open, může se přihlásit i tým nehrající žádnou soutěž. Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let. Ideální příležitost v zimní přestávce změřit síly s týmy z celé ČR a ze Slovenska.

Přihlaš svůj tým i TY!

Registrace a veškeré informace na www.pragacup.cz.

Kam dál?

/ pragacup.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
JG_7 - 03.09. Odpovědět

docela vtipný, jak vidím ten futsal a vzadu je florbalová značka :D jo jo, tuhle halu znám velmi dobře z florbalu :D

JG_7
Související odkazy
Nejnovější články