Zpět na » Řecko: Super League » Olympiakos zvažuje ukončení smlouvy s Marcelem

Řecko: Super League - Olympiakos zvažuje ukončení smlouvy s Marcelem

Olympiakos zvažuje ukončení smlouvy s Marcelem © trm.md - Marcelo v dresu Olympiakosu

0

Líbilo se

24.11. - Brazilský obránce Olympiakosu, Marcelo, by po dvou měsících od svého příchodu do řeckého klubu mohl u týmu skončit. Olympiakos není spokojen s hráčovou kondicí ani jeho výkony na hřišti. Marcelo má nabídky na pokračování v kariéře v brazilské lize, stejně tak by se ale mohl stát ambasadorem Realu Madrid a aktivní kariéru pověsit na hřebík.

Když se brazilský hráč po patnácti letech rozhodl na konci loňské sezóny opustit Real Madrid, stalo se z něj na trhu s volnými hráči žádané zboží. Marcelo ale odmítal jednu nabídku za druhou, týdny ubíhaly a on byl stále bez angažmá, až v září zakotvil v řeckém Olympiakosu.

Po pouhých dvou měsících v klubu se ale jeho působení v týmu chýlí ke konci, protože zprávy naznačují, že je Olympiakos z chování brazilské hvězdy zklamaný. Řecký gigant má plné zuby hráčových problémů s kondicí a také výkony na hřišti nejsou odpovídající. Podle informací z klubu Marcelo není schopen odehrát více než třicet minut za zápas.

Za svůj aktuální klub nastoupil pouze pětkrát, pokaždé ale jako střídající hráč z lavičky. Kondice se navíc nelepší a Marcelo je tak momentálně nadbytečným hráčem. Šéf Olympiakosu věří, že se mu podaří Marcela dostat pryč z klubu a už s ním nepočítá v plánech na druhou polovinu sezóny.

Marcelo má podle nepotvrzených zpráv nabídku na návrat do Realu Madrid. Tam by ovšem už nepůsobil v roli hráče, ale coby globální ambasador klubu. Pokud by měl zájem pokračovat v aktivní kariéře, může si vybírat z nabídek na angažmá v několika brazilských klubech. Navzdory problémům s kondicí by Marcelo budoucímu zaměstnavateli přinesl bohaté zkušenosti, protože v Realu zažil úžasnou kariéru. Za Bílý balet nastoupil v 546 utkáních a nad hlavu pozvedl mimo jiné také pětkrát pohár pro vítěze Ligy mistrů.

Andrea Suttnerová / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články