Zpět na » Nizozemsko: Eredivisie » Kapitán Ajaxu Tadič měl být terčem útoku dvou mužů před svým domem

Nizozemsko: Eredivisie - Kapitán Ajaxu Tadič měl být terčem útoku dvou mužů před svým domem

Kapitán Ajaxu Tadič měl být terčem útoku dvou mužů před svým domem © futaa.com - Dušan Tadič měl být před dvěma týdny přepaden

0

Líbilo se

10.08. - Amsterdam pro fotbalisty Ajaxu v poslední době není zrovna bezpečným místem. Nedávno byl v problémech 20letý záložník Mohamed Ihattaren hostující z Juventusu. Nyní byl před svým domem překvapen kapitán týmu Dušan Tadič. Hráč má podle médií lehká zranění.

Srbský internacionál do Ajaxu přišel v roce 2018 ze Southamptonu. Okamžitě se stal oporou a od svého příchodu lepší hráč Eredivisii nehrál. 33letý ofenzivní hráč si v každé z předešlých 4 sezón připsal dvouciferný počet gólů i asistencí. Byl tahounem při nezapomenutelném tažení do semifinále Ligy Mistrů a při 3 mistrovských titulech. Dohromady své konto zatížil 91 góly a 92 asistencemi.

Incident se měl stát již v červenci. Nizozemská média s touto děsivou zprávou přišla až teď. Dušan Tadič přijel v brzkých hodinách ke svému domu a byl přepaden dvěma muži, majícími na hlavě helmy. Ti se údajně chtěli zmocnit luxusních hodinek, které měl Dušan Tadič na sobě. Jednomu z nich pak 88násobný reprezentant Srbska dokázal helmu otevřít a uštědřit mu úder. Ubránil se jen s lehkým zraněním.

Není to přitom tak dávno, co byl v problémech i talentovaný Mohamed Ihattaren. Klub sice jeho vynechání ze sestavy omlouval svalovým zraněním, ale realita měla být jiná. Ihattaren měl být terčem ostrých výhrůžek a měl být zastrašován. Do tréninkového kempu ho tedy nepustil strach a řešení problému.

David Suchý / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články