Zpět na » MS 2022 » MS fotbal 2022: Hazard věří, že tým má na celkové vítězství Mistrovství světa

MS 2022 - MS fotbal 2022: Hazard věří, že tým má na celkové vítězství Mistrovství světa

MS fotbal 2022: Hazard věří, že tým má na celkové vítězství Mistrovství světa © sportzwiki.com - Eden Hazard na Mistorvství světa v Kataru

0

Líbilo se

26.11. - Útočník belgického reprezentačního týmu, Eden Hazard, vyzval fanoušky po nejistém startu ke klidu. Věří, že pokud se bude cítit perfektně, má na to, aby předvedl výkon na daleko vyšší úrovni. Právě on byl po úvodním utkání skupiny kritizován, ale nedělá si z toho příliš velkou hlavu a slibuje proti Maroku gólovou nadílku.

Belgie zahájila svou cestu na Mistrovství světa v Kataru těsnou výhrou 1:0 nad Kanadou. Rudí ďáblové to ale schytali od fanoušků i expertů, kteří poukazovali zejména na to, že Belgii výrazně pomohl sudí, když neodpískal dva pokutové kopy ve prospěch Kanady. S ďábly to nevypadalo v utkání dobře a nebýt skvělého Courtoise, který znovu dokázal, proč je nejlepším brankářem současnosti, možná by Belgie měla postupové šance minimální.

Mám se bát o naši úroveň? Ano i ne. V prvním poločase zápasu s Panamou v roce 2018 se nám také nedařilo. V úvodním utkání, jako bylo i to s Kanadou, je to vždy velký stres. Ale věřím si a nemám obavy. Máme hráče, kteří jsou dobří na míči a jde jen o tom, abychom se našli. Proti Kanadě jsme se příliš báli hrát. Musíme se odvážit a hrát naši hru, takticky jsme na to připraveni,“ přemítal Eden Hazard, útočník Realu Madrid.

Ten se dále věnoval zejména kritice vlastního výkonu, ze které si ale přílišnou hlavu nedělal. „S kritikou se vyrovnávám po svém, znáte mě. Nevadí mi. Lidé mluví hodně, to ale k fotbalu patří. Soustředím se jenom na hřiště a snažím se své zemi přispívat jak jen to jde. Dělám vše, co je v mým silách,řekl belgický útočník a dodal, že se fyzicky cítí velmi dobře. "Zotavení probíhá skvěle. Včera jsou se cítil perfektně a těším se na další zápas, to je to nejdůležitější.

Pro útočníka Belgie jsou zranění podstatnou částí jeho minulosti. "Teď si chci jen užívat na hřišti. Před dvěma lety to pro mě bylo velmi složité období. Jsem v pohodě a chci dokázat, že jsem dobrý hráč. Čím častěji budu hrát, tím lepší budu. Tak to prostě je,“ řekl Eden Hazard, který věřím sám sobě, ale také svým spoluhráčům. Ve skutečnosti belgický útočník ví, že má Belgie mnohem větší šanci na celkové vítězství na Mistrovství světa v Kataru, pokud všichni zlepší své výkony. „Když budu výborný, můžeme klidně vyhrát celý turnaj,“ uzavřel rozhovor pro média Eden Hazard.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 2 Takové prohlášení si dávají lidé po hodně sliné dávce THC.

MessiFCB

to je úlet. hazard byl možná nejlepším Belgičanem v poli. a jako tým to hodně projedou. podprůměrný trenér, slabá obrana, záloha o ničem. drží je jen de bruyne a hazard. martinez měl být už dávno pryč

ovmartin23
Nejnovější články