Zpět na » Francie: Ligue 1 » Marseille dále posiluje. Přijít by měl Veretout z AS Řím

Francie: Ligue 1 - Marseille dále posiluje. Přijít by měl Veretout z AS Řím

Marseille dále posiluje. Přijít by měl Veretout z AS Řím © oGol.com - Jordan Veretout má namířeno zpět do Francie

0

Líbilo se

04.08. - Olympique Marseille již minulou sezónu zahájil zajímavou obměnu kádru, v jejímž důsledku přišli hráči jako Ünder nebo Guéndouzi. V nové sezóně pak na skvělých posilách znovu nešetří a další noví hráči mají být na cestě. Mezi nimi i záložník Jordan Veretout

29letý francouzský záložník je odchovancem Nantes, odkud z Francie odešel již v roce 2015. Angažmá v Aston Ville ale skončilo fiaskem a přes hostování v Saint-Etienne se dostal do Fiorentiny, kde se začala psát nejúspěšnější kapitola jeho kariéry. Svými výkony si vysloužil přestup do AS Řím. Tam si vydobyl velmi slušnou pozici a dostal se dokonce do našlapané francouzské reprezentace.

V posledním ročníku se ale Veretoutova výkonnost ubírala spíše po křivce dolů než nahoru. I tak si ale připsal 4 góly a 8 asistencí a byl pro tým jednou z důležitých postav i při vítězství v Konferenční lize. Zřejmě ale po příchodech Matiče a chystajícího se přestupu Wijnalduma z PSG, již není nepostradatelným a Řím nabídkám naslouchá.

Odchod navíc může mít spojitosti s jeho aférou ohledně nedodržování pravidel během pandemie, kdy s celou rodinou a kamarády slavil narozeniny své ženy. Tehdy to dostal od vedení i fanoušků pořádně sežrat a nyní jsou z tohoto důvodu proti příchodu i fanoušci Marseille.

Za hráče s hodnotou 17 milionů eur má Marseille zaplatit 11 milionů eur a případně dalších 4,5 v bonusech. Doplní tak již oficiální posily Blanca, Mbembu, Tourého, Tavarese, Suaréze a Clausse.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články