Zpět na » Francie: Ligue 1 » Paris Saint-Germain posiluje, během jednoho dne získal Krychowiaka a Meuniera

Francie: Ligue 1 - Paris Saint-Germain posiluje, během jednoho dne získal Krychowiaka a Meuniera

Paris Saint-Germain posiluje, během jednoho dne získal Krychowiaka a Meuniera © pinkm.me - Grzegorz Krychowiak

0

Líbilo se

04.07. - Hned dvě nové posily v neděli oficiálně představil Paris Saint-Germain, vedený nově koučem Unaiem Emerym. Ten ze svého bývalého klubu Sevilly přivedl polského defenzivního záložníka Grzegorze Krychowiaka a jen o pár hodin později klub potvrdil i podpis belgického obránce Thomase Meuniera.

Šestadvacetiletý polský reprezentant se vrací do Ligue 1, kde již v minulosti působil v dresu Bordeaux. V Paris Saint-Germain bude znovu hrát pod vedením nyní již bývalého trenéra Sevilly Unaie Emeryho, který si Krychowiaka osobně vyhlédl jen krátce po svém příchodu na lavičku PSG.

Emeryho hlavním cílem ve francouzské metropoli bude výhra titulu z Ligy mistrů a Krychowiak, jenž strávil poslední dva roky ve Španělsku, byl klíčovou součástí Sevilly, která letos již potřetí v řadě vyhrála Evropskou ligu.

Krychowiak podepsal s Paris Saint-Germain pětiletou smlouvu a podle španělského tisku by si měl díky ní přijít celkem na 26 milionů eur. Polský reprezentant se stal po Hatemu Ben Arfovi druhou letní posilou PSG, ale zdaleka ne poslední, ještě tentýž den totiž pařížský celek představil i novou akvizici do obrany Thomase Meuniera.

Belgický reprezentační obránce se do Paříže stěhuje z belgického Club Bruggy a s francouzským klubem podepsal čtyřletou smlouvu. Meunier na sebe upozornil dobrými výkony na Euru 2016, kde chyběl v základní sestavě Belgie v jediném utkání.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články