Tipy

Zlín – Pardubice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V úterý se proti sobě postaví i dva poslední týmy v tabulce letošní sezony Fortuna Ligy – Trinity Zlín a Pardubice.

Zlín – Pardubice tipy na zápas

Zlín zatím nevyhrál ani jeden zápas, ale za to prohrál jenom dvakrát. V úterý ale hraje doma, proto jsou jeho šance na výhru vyšší.

Zlín - Pardubice
Zlín – Pardubice tipy

Pardubicím se sice jednou povedlo vyhrát, ale všechny ostatní zápasy prohráli. Proto jim patří poslední místo v tabulce a mají menší šance na výhru.

Analýza zápasu Zlín – Pardubice

Zlín pod taktovkou Jelínka zatím nijak nepřekvapil. Vždy musí spíš dobíhat skóre soupeře, a proto ani jeden zápas zatím nevyhrál. Remíza s Boleslaví, Jabloncem a naposledy i s Teplicemi mu přinesla všechny body co má. Minimálně doma teda zápasy neprohrává a prohry proti Slavii a Baníku mu nemůžeme zazlívat. I když 0 výher z 5 zápasů vypadá na první pohled špatně, je vidět, že Zlín má na víc. Poslední dva zápasy podal vcelku dobrý výkon, proto proti slabším Pardubicím by doma konečně mohl uspět a získat 3 body. Všechno to ale záleží na trpělivosti a týmové hře, na které již pracuje.

Pardubice mají uvnitř klubu mnohem větší problémy. Došlo zde k odvolání trenérů, s kterými vedení nebylo spokojeno. Pardubice prohráli s Budějovicemi, Plzní, Slavii i s Mladou Boleslaví. Jediný zápas, který dokázali vyhrát, byl doma proti Liberci. I když si dle mnohých Pardubice nezaslouží být v první lize, občas umí zahrát fotbal na úrovni, to se musí nechat. Jesli v zápasu se Zlínem předvedou podobný výkon jako proti Liberci, tak mají šanci na zisk alespoň jednoho bodu.

Poslední vzájemné zápasy

O tom, že jsou tyto dva týmy vyrovnané svědčí i vzájemné zápasy. Celkově se Zlín s Pardubicemi utkal 5x, z čeho jednou vyhrál Zlín a jednou Pardubice. Remíza se zrodila až 3x, co hodně napovídá. Zlín ale hraje doma, proto má větší šanci na výhru.

10. 5. 2022 | Zlín – Pardubice 1:1

19. 3. 2022 | Zlín – Pardubice 4:1

23. 10. 2021 | Zlín – Pardubice 0:0

25. 4. 2021 | Zlín – Pardubice 0:4

20. 12. 2020 | Zlín – Pardubice 0:0

Zlín – Pardubice Fortuna liga živé vysílání

Duel mezi Zlínem a Pardubicemi sice nebudete moct sledovat na ČT Sport, ale nabízí se přenos přes O2 TV nebo Fortuna TV. Utkání se hraje v úterý 30. 8. 2022 v 17:30 hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Zápas mezi Zlínem a Pardubicemi si bude hrát na stadionu Letná ve Zlíně, který má kapacitu pro 5 898 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

V případě, že si chcete tento zápas okořenit, tak máte možnost si vsadit v jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v duelu Zlín – Pardubice tipy favorizují?

V tomto zápase je favoritem domácí tým ze Zlína.

Dne 28. srpna 2022
Napsal : Tomas