Tipy

Zlín – Brno : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V sobotu se v 8. kole Fortuna Ligy proti sobě postaví Trinity Zlín a Zbrojovka Brno.

Zlín – Brno tipy na zápas

Zlín ani omylem nepatří mezi silné týmy a v tabulce se spíš řadí k těm slabším. Doma ale proti Brnu hrát docela umí.

Zlín - Brno
Zlín – Brno tipy

Brno nepřestává překvapovat a zatím se drží na 7. místě v tabulce. Proti Zlínu má sice šance na výhru, ale ne moc vysoké.

Analýza zápasu Zlín – Brno

Zlín ze 7 odehraných zápasů zatím vyhrál jenom jeden, co jeho fanoušky moc netěší. Na kontě má 4 remízy a 2 prohry, co ale není tak špatné jak to na první pohled vypadá. Zlínu prostě chybí dotáhnout vyrovnané zápasy do úspěšného konce a převážit tak misky vah na svou stranu. V posledním zápase proti Spartě podal překvapivě dobrý výkon a dokázal v Praze remizovat 0:0. Z prvních 5 zápasů ale nedokázal Zlín vyhrát ani jeden, co ale vypadá, že je už minulostí. Po výhře nad Pardubicemi a remíze se Spartou si Zlín brousí zuby na Zbrojovku, se kterou bude hrát doma.

Zbrojovka Brno je příjemným překvapením letošní sezony, které se tak často nevidí. Zatím ser nachází v polovině tabulky, a to má k dobru ještě zápas proti Plzni. Na kontě má 3 výhry, 1 remízu a 2 prohry. To jsou statistiky, o kterých se před pár měsíci nikomu ani nezdálo, ale je to realita. O tom, že to není náhoda nás Zbrojovka překvapila už víckrát. V posledním zápase sice prohrálo Brno doma proti Bohemce, ale zápas to byl vyrovnaný. Se Zlínem ale mají vyrovnané vzájemné zápasy, proto hraje roli domácí prostředí Zlínu.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemných zápasů mají tyto dva týmy na kontě celkem 28. Z toho dokázal Trinity Zlín vyhrát 11x, zatím co Zbrojovka Brno jenom 9x. Remíza se v těchto zápasech zrodila celkově 8x. Můžeme se tak těšit na vyrovnaný duel mezi těmito mužstvi.

13. 2. 2021 | Zlín – Brno 0:0

13. 9. 2020 | Zlín – Brno 3:1

2. 12. 2017 | Zlín – Brno 1:1

5. 8. 2017 | Zlín – Brno 2:1

7. 5. 2017 | Zlín – Brno 0:2

Zlín – Brno Fortuna Liga živé vysílání

Když byste se na tento duel koukali živě, tak můžete využít buď živý přenos na Fortuna TV nebo O2 TV. Na ČT Sport budete duel hledat marně. Zápas se hraje v sobotu 10. 9. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Utkání se v sobotu bude hrát na stadioně Letná ve Zlíně, který má kapacitu pro 5 898 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

V případě, že si chcete na zápas vsadit, tak máte možnost využít služeb jedné z oblíbených sázkových kanceláří, mezi které patří SynotTip, Betano či Fortuna.

Koho v zápase Zlín – Brno tipy favorizují?

V sobotu bude v tomto zápase favoritem domácí Trinity Zlín.

On 8th Září 2022