Tipy

Záhřeb – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Evropě čeká zápas také Plzeň. Ta si ale zahraje v nižší Konferenční lize. Také má v pohodě skupinu a postup může snadno zvládnout, i kdyby nezvládla tento zápas s těžkým, ale hratelným soupeřem. Naše Záhřeb – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Záhřeb – Plzeň kurzy

Záhřeb – Plzeň tipy

Více než 2,5 gólu

Oba týmy v poslední době nemají problém se střílením a dostáváním gólů, a proto si myslíme, že uvidíme velice gólový zápas. Plzeň viděla v každém z posledních šesti zápasů pokaždé minimálně tři góly. U Dinama to bylo osmkrát v posledních desíti.

Oba týmy vstřelí gól

Také si myslíme, že v tomto gólovém zápase uvidíme branky na obou stranách. Je to k posledním statistikám velmi pravděpodobné a myslíme si, že nás tento zápas jeho průběhem rozhodně nezklame.

Vsaďte si zde

Záhřeb - Plzeň tipy

Analýza zápasu Záhřeb – Plzeň

Záhřeb

Záhřebu vstup do sezóny moc nevychází a podobně na tom byl i poslední ligový zápas, kdy zahodili téměř vyhraný zápas s domácí Goricou. Dinamo bylo lepším týmem v tomto zápase a celý zápas to herně potvrzovalo. Vytvořilo si 23 střel, přičemž jeho soupeř pouhých šest. Do vedení šlo Dinamo ve druhé půli, kdy se prosadil Ademi a už to vypadalo na pohodovou výhru, když jeho soupeř do té doby ve druhé půli ani nevystřelil. Opak byl však pravdou a už o pět minut později bylo srovnáno z první střely Goricy v poločase. Už to vypadalo na nezaslouženou remízu ze strany Goricy, ale tu nakonec dokázala proměnit ve výhru druhou střelou v poločase a vítězným gólem Juriće, kterým tak okradl soupeře o všechny body. Záhřebu bude chybět Kacavenda, Stojkovič a Petkovič.

Plzeň

Komu také nevyšel poslední ligový zápas, je Plzeň. Tu absolutně přehrál letos slabý Liberec vysoko 0:3. Plzeň v tomto zápase neměla téměř nic a může se tak před důležitým zápasem docela strachovat. Liberec otevřel skóre v 17. minutě, kdy se trefil Tupta. Plzeň v prvním poločase nevystřelila na bránu a do druhé půle byl průběh stejný. Znovu se prosadil Liberec a v závěru pak navýšil na konečných 3:0 Červ. Plzni bude v Chorvatsku chybět Staněk, Havel a Durosinmi.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Záhřeb – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Záhřeb – Plzeň?

Zápas Záhřeb – Plzeň se bude hrát 26.10. v 21:00 v Záhřebu na stadionu Maksimir.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Sport 2, kterou najdete u Skylinku.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Robert Jones.

Vsaďte si zde
Dne 25. října 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.