Tipy

Wolfsburg – Salzburg tipy na zápas LM 2/11

Již 2.11.2021 v 18:45 se odehraje zajímavý zápas mezi německým klubem Wolfsburg a rakouským Salzburgem. Proč je tento zápas zajímavý i pro samotné sázkaře? Především proto, že Salzburgu se v poslední době hodně daří a Wolfsburg toto štěstí bude chtít hostům na domácí půdě překazit.

Wolsburg si taky uvědomuje, že musí nastřílet hodně branek a porazit Salzburg vysoko, proto si myslíme, že hlavně z pohladu Wolfsburgu půjde o velmi útočný fotbal. Wolsfsburg – Salzburg tipy jsou zajimavé a mají hodně zajímavé kurzy. O které se konkrétně jedná?

Wolfsburg – Salzburg tipy 

Tipy zdarma na tento zápas mají krásné kurzy. Vybrali jsme ty nejzajímavější a z pohledu statistik i ty nejjistější. Podívejte se, možná se vám některý z nich bude zamlouvat.

wolfsburg - salzburg tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

I když Salzburg v poslední době předvádí úchvatné výkony, tak pro Wolfsburg je toto velmi důležitý zápas. Na domácí půdě se bude chtít předvést v plné kráse a nebude chtít dát možnost Salzburgu vyhrát. Proto je velmi pravděpodobné, že zápas skončí více brankami a remízově. Remíza je pravděpodobná i proto, že oba týmy budou mít skutečně velkou šanci vyhrát, ale Salzburg může zranit fakt, že jsou ukojení posledními úspěchy, zatímco Wolsburg bude v zápasu mnohem více hladovější.

Právě proto jsou Wolsfsburg – Salzburg tipy velmi prestižní a určitě se je oplatí vyzkoušet. Jestli pak už budete více odvážnější nebo naopak konzervativní, to už je na vás.

Poslední vzájemné zápasy

Posledná utkání nemusí o ničem vypovídat. Proto se zaměříme jenom na poslední dvě utkání, přičemž větší důraz budeme klást na jejich poslední zápas.

20.10.2021 | Salzburg – Wolsfsburg 3:1

20.01.2007 | Salzburg – Wolsfsburg 0:1

Wolfsburg – Salzburg tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na Nova Sport 3.
  • Živý přenos začne 02.11.2021 v 18:45.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Místo konání zápasu je Volkswagen Arena ve Wolfsburgu.

  • Jaký bude v zápasu výrazný hráč?

Své fotbalové umění nám určitě předvede více krát Karim Addeyemi, útočník Salzburgu, který dává průměrně jeden gól za zápas.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Kromě výše zmíněných příležitostí tam najdete i jiné, které vám možná budou vyhovovat více.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Jedná se o derby německých trenérů, který budou chtít ze svých týmů vymáčknout co možná nejvíce. Vzhledem k poslednímu zápasu se bude chtít Wolfsburg na domácí půde krutě Salzburgu pomstít.

Je nějaký jistější zápas, na který bych mohl vsadit?

Pokud byste raději měli na tiketu něco jistějšího, tak zkuste vsadit na zápas Bayern Mnichov – Benfica Lisboa. Analýzu tohoto zápasu najdete zde.

Dne 1. listopadu 2021
Napsal : Mark Z