Sázkové kanceláře

Wimbledon 2023 živě | Sledujte v Betano TV

Pokud se letos chcete dívat na Wimbledon, můžete zkusit, zda vám bude vyhovovat Betano TV, která letos nabízí přímé přenosy všech soubojů letošního travnatého turnaje. Dívat se můžete také na hráče reprezentující naší zemi už od prvního kola. Betano také nabízí bonus k registraci.

Spustit Betano TV s bonusem

Wimbledon 2023 živě: Dívejte se v TV Betano

Největší tenisový turnaj se odehraje už po 136. a sledovat ho můžete živě u Betana s jejich live streamy v Betano TV. Wimbledon 2023 online livestream je pro všechny i nově registrované u Betana. Wimbledon 2023 živě tak můžete sledovat zdarma díky Betano TV, která tyto služby nabízí. Více informací o letošním Wimbledonu a informacím k livestreamům nabízíme níže v článku, kde se můžete podívat na více informací a podrobná návod.

Wimbledon 2023 živě

Letošní Wimbledon 2024 je teprve u startu, ale už teď se můžeme těšit na dva týdny tenisového svátku, ve kterém se můžete těšit na ty nejlepší tenistky a tenisty světa. Wimbledon online můžete sledovat s hvězdami jako je třeba Djoković nebo Swiatek. Když na tenisovém turnaji vystupují ty největší hvězdy, není divu, že ho sleduje miliony diváků po celém světě.

All England Club bude zajímat všechny fanoušky včetně těch českých, protože máme na letošní Wimbledon pár favoritek, které se mohou v ženské dvouhře poprat o jeden z nejcennějších grandslamů na tenisové scéně. Výhru ve čtyřhře navíc obhajují češky Krejčíková a Siniaková z posledního Wimbledonu.

Live stream Wimbledon 2023: Sledujte Wimbledon online

V TV Betano najdete všechny přenosy letošního Wimbledonu a to zdarma. V Česku v televizním vysílaní letos nenajdeme žádné přenosy zdarma, ale u Betana tomu tak je. K tomu za vás zápasy nevybírá kanál, ale vybrat si můžete sami ty, které zrovna chcete sledovat online. To ale není vše, Betano navíc nabízí s Betano promo kódem bonus pro nově registrované účty. Tato registrace s bonusem vám nezabere moc času a ani nemusíte nikam na pobočku, takže si účet můžete založit z pohodlí domova. Wimbledon 2023 online livestream můžete s Betanem sledovat na jakémkoli zařízení s připojením k internetu.

Spustit Betano TV s bonusem

Live stream Wimbledon

Například v pořád aktualizované Betano mobilní aplikaci, kterou můžete využít na Wimbledon online například na cestách, když vám takhle zrovna vyjde některý ze zápasů, který máte v plánu vidět. Využít ji také můžete na live sázení, normální kurzové sázení, ale také na ostatní live přenosy z jiných sportů. Betano jich nabízí opravdu mnoho a fanoušek jakéhokoliv sportu si zde většinou přijde na své.

Betano Wimbledon: Jak se můžete koukat na letošní Wimbledon 2024 s Betano TV?

Sledujte příběhy letošního 136. ročníku Wimbledonu snadno s Betano TV. Zde vám ukážeme, jak můžete sledovat váš oblíbený tenisový turnaj z pohodlí domova pomocí vašeho mobilního nebo jiného zařízení:

  • Prvně si musíte u Betana založit účet
  • Dále si účet ověřte a získejte tím bonus za registraci.
  • Teď se přihlašte k vašemu Betano účtu
  • Poté sekce live sázek, tenis a vyberte si v kategorii Wimbledonu zápas, který chcete zrovna sledovat.
  • Wimbledon 2023 živě sledovat můžete klidně s mobilní aplikaci nebo taky v počítači na webu Betana, kde také najdete Betano Wimbledon.
Dne 7. července 2023
Napsal : Lina Nováková

Lina Nováková je expertka na trh sázkových kanceláří v České republice. Ve své práci poskytuje důkladné informace o nejspolehlivějších a legálních platformách pro sportovní sázení, přičemž klade velký důraz na bezpečnost a dodržování právních předpisů. Lina se zaměřuje i na analýzu promo kódů, které sázkové společnosti nabízejí, hodnotí jejich výhodnost a podmínky využití. Tím pomáhá sázejícím lépe porozumět různým nabídkám a vybírat ty nejvýhodnější bonusy. Dále pravidelně aktualizuje a recenzuje služby sázkových kanceláří, čímž udržuje své publikum informované o nejnovějších trendech a změnách na trhu.