Tipy

Wimbledon 2022: Kvitová – Badosová tipy

Petra Kvitová, kdysi druhá nejlepší hráčka světa a dnes 26. hráčka světového žebříčku, se ve třetím kole nejprestižnějšího tenisového turnaje utká s Paulou Badosovou ze Španělska.

Kvitová – Badosová tipy na zápas

I když je Badosová momentálně čtvrtou nejlepší hráčkou světa, kurzy v sobotím zápase favorizují českou tenistku. Kvitová dokázala Wimbledon vyhrát v roce 2011 a taky v roce 2014, co jí dáva výhodu.

Kvitová - Badosová
Kvitová – Badosová tipy

Petra Kvitová patří už k starším hráčkám, ale pořád dokáže vyhrávat na velkých turnajích. Dokazuje to i na letošním Wimbledon 2022, kde se ji povedlo probojovat už do třetího kola. V prvním kole čeilila Jasmine Paolini z Itálie, kterou dokázala zdolat 2:6 6:4 6:2. V druhém kole měla o něco lehčí úkol proti Rumunce Aně Bogdanové, s kterou si poradila hladce 6:1 7:6. Ve třetím kole jí ale konečně čeká pořádná výzva, jelikož Španělka Badosová má aktuálně dobrou formu.

Badosová zatím pustila soupeřkám ve dvou zápasch dohromady jenom 8 gemů, ale je pravda, že nestála proti silným soupeřkám. V prvním kole zdolala Američanku Chiricovou z kvalifikace 6:2 6:1, v druhém kole Rumunku Baraovou 6:3 6:2. V obou zápasech tak potvrdila postavení favoritky.

Kdy a kde se bude duel hrát?

Očekávaný zápas 3. kola mezi Kvitovou a Badosovou se bude hrát v sobotu v 15:45 na kurtech londýnského All England Club.

Kvitová – Badosová živé vysílání

Jestli máte chuť tento zápas sledovat v živém přenosu, tak můžete ho sledovat buď v televizi nebo na internetu. Televizní stanice Eurosport ho bude vysílat a na internetu budete mít možnost sledovat live přenos prostřednictvím jedné ze sázkových kanceláří, kde je ale nutné mít uzavřenou sázku.

Kvitová – Badosová vzájemné statistiky

Co se týče vzájemných zápasů, tak tyto dvě tenistky se utkali jenom jednou. V roce 2020 na Australian Open dokázala Kvitová vyhrát ve dvou setech 7:5 7:5. Od té doby ale Španělka nabrala nové zkušenosti, posunula se výš v žebříčku a tak má určitě šanci přes českou tenistku postoupit.

Soupeřka ve čtvrtém kole

Či už postoupí Kvitová nebo Badosová, ve čtvrtém kole se utkají buď s Frechovou nebo s Halepovou. Větší šance na výhru v tomto zápase má právě Halepová, bývalá světová jednička, která se aktuálně nachází na 18. příčce světového žebříčku.

Často kladené otázky

  • Kde se bude duel hrát?

Zápas 3. kola se bude konat na trávníku anglického klubu All England Club v Londýně.

  • Kdo je v zápase favoritem?

V tomto zápase je favoritkou česká tenistka Kvitová, přesto že má horší celkové umístnění.

  • Kde je možnost si na tento zápas vsadit?

Jestli chcete aby byl zápas o něco zajímavější, tak si můžete vsadit v jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Betano nebo SynotTip.

On 1st Červenec 2022