Tipy

Wimbledon 2022: Bouzková – Garciaová tipy

Vítězná série pro Marii Bouzkovou se na Wimbledon 2022 zatím nekončí. Dostala se už do čtvrtého kola, kde ji čeká Caroline Garciaová z Francie.

Bouzková – Garciaová tipy na zápas

Obě hráčky dokázali v prvních tří kolech vyřadit velké favoritky, a proto je jejich přítomnost ve čtvrtém kole překvapením a úspěchem. Teď se ale postaví proti sobě a postoupí jenom jedna z nich. Kurzy jsou na tento zápas opravdu vyrovnané.

Bouzková - Garciaová
Bouzková – Garciaová tipy

Postup Marie Bouzkové celým turajem je opravdu obdivuhodný. Již v prvním kole se očekávalo, že vypadne, jelikož stála proti Collinsové z USA, osmé nejlepší hráčce světa. S tou si poradila 5:7 6:4 6:4, a zázrak byl na světě. V druhém kole ji čekal lehčí úkol proti Li, opět z USA. Tu porazila 6:0 6:3 a překonala svůj osobní rekord na Wimbledonu. Ve třetím kole opět narazila na americkou hráčku, Riskeovou, která je 36. nejlepší hráčkou světa. Kurzy opět byli proti ní, ale překvapivě hladký výsledek 6:2 6:3 potvrdil, že Bouzková má skvělou formu.

Garciaová v prvním kole vyřadila Miyazakiovou z Británie, která byla divokou kartou. V druhém kole zdolala 11. hráčku světa Emmu Raducanuovou 6:3 6:3. V třetím kole si poradila s Číňankou Zhangovou 7:6 7:6, a tak se její postup turnajem podobá Bouzkové.

Kdy a kde se zápas hraje?

Tento duel mezi dvěma překvapeníma se bude hrát v neděli ve 12:00 na trávníku klubu All England Club v Londýně.

Bouzková – Garciaová živé vysílání

V případě, že byste rádi sledovali jak se bude naší tenistce dařit ve čtvrtém kole, tak můžete sledovat buď televizní přenos na Eurosportu, nebo live vysílání v sázkové kanceláři.

Bouzková – Garciaová vzájemné statistiky

Tyto dvě hráčky se potkali jenom jednou, a to minulý rok. Bouzková v tomto zápase s přehledem zdolala Garciaovou 6:3 6:0. I proto jsou kurzy malinko nakloněny v její prospěch.

Soupeřka ve čtvrtfinále

Vítězka osmifinálového zápasu, kde zostává už jenom 16 nejlepších hráček, bude mít ve čtvrtfinále těžký úkol. Bude v něm čekat buď Mertensová nebo Jabeurová, obě elitní hráčky, které už pravděpodobně nepochybí. Větší favoritkou v tomto zápase je aktuální světová dvojka, Jabeurová.

Často kladené otázky

  • Kde se bude nedělní zápas hrát?

Osmifinálový zápas se bude hrát na dvorcích klubu All England Club v Londýně.

  • Koho favorizují v zápase kurzy?

V duelu Bouzková – Garciaová tipy staví do role favorita českou tenistku, i když opravdu jenom fous.

  • Kde mám šanci si na tento zápas vsadit?

Jestli byste si rádi na zápas vsadili, tak to možné samozřejmě je. Doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Betano, SynotTip nebo Fortuna.

On 2nd Červenec 2022