West Ham – Leverkusen: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

West Ham bude muset doma plnit velmi těžký úkol a to se pokusit zastavit stále neporažený Leverkusen, který mu doma nadělil již dvougólový náskok. Naše West Ham – Leverkusen tipy si můžete přečíst v tomto článku:

West Ham – Leverkusen kurzy

West Ham – Leverkusen tipy

Neprohra Leverkusenu

Za nás jasným tipem pro domácí utkání West Hamu s Leverkusenem je další neprohra Leverkusenu. Tato série trvá již 43 zápasů a minimálně po tomhle zápase ještě trvat bude. Leverkusen k tomu už čtyři zápasy v řadě nedostal gól, přičemž West Ham šest utkání po sobě čisté konto neudržel.

Méně než 2,5 gólů

Také si myslíme, že se favorit nikam nepožene a že uvidíme maximálně dvě branky tak, jak tomu bylo v prvním utkání v Německu. Napovídá tomu také již zmíněný fakt o čistých kontech Leverkusenu.

Vsaďte si zde

West Ham - Leverkusen tipy

Analýza zápasu West Ham – Leverkusen

West Ham

West Hamu se po skalpu od Leverkusenu nedařilo ani v lize. Tam prohrál proti londýnskému rivalovi stejným výsledkem jako minulý týden v Evropě. Fulham byl mnohem lepším celkem a pomohl mu také fakt, že už ve čtvrté minutě šel do vedení po gólu Pereiry. Vedení 1:0 pro Fulham vydrželo i do druhé půle a tam byl stále lepším týmem ten stejný celek. Fulhamu se taktéž tato aktivita vyplatila a West Ham si tak nevytvořil mnoho šancí. Fulham z aktivity tak vytěžil další branku, když se v 72. minutě podruhé trefil Pereira, tentokrát vítězně. West Ham tak před jedním z nejtěžších zápasů sezóny, ztratil v lize další cenné body. West Hamu bude proti Leverkusenu chybět Areóla, Bowen, Phillips, Palmieri a Paquetá.

Leverkusen

Leverkusen v posledním utkání potřeboval výhru proti Brémám, aby si předčasně zajistil bundesligový titul. Tohle vítězství také doma přišlo a to s totálním přehledem a konečnou oslavou fanoušků, kteří po hřišti běhali i deset minut před koncem tohoto utkání. Oslavné utkání nakonec skončilo vysoko 5:0 a Leverkusen ním v historické sezóně ztvrdil zasloužený titul. V prvním poločase jsme viděli pouze gól Boniface z penalty, ale ve druhé půli po střídání Wirtze, nabral zápas vyšších obrátek. Prvně se v 60. minutě trefil Xhaka a na tuto trefu navázal o sedm minut později Wirtz svým prvním gólem v utkání. Ten se v posledních deseti minutách trefil ještě dvakrát a získal tak titulový hattrick s fanoušky na hřišti. Leverkusen je po vysoké výhře naladěn na důležité utkání s West Hamem, které má již skvěle rozehráno. Leverkusenu bude chybět pouze Hložek.