Tipy

Wales – Nizozemsko: Liga národů 2022 tipy zápasu

Středeční večer přinese i druhý zajímavý zápas, a to mezi Walesem a Nizozemskem. Domácí budou mít ale co dělat, když si chtějí ze zápasu odnést alespoň jeden bod.

Wales – Nizozemsko tipy na zápas

Tým Walesu nedokázal v prvním zápase zvítězit. V Polsku to proti domácímu týmu neměl vůbec lehké, a podlehl 1:2. Holandsko ale vstoupilo do šampionátu z úplně opačného konce. V zápase proti domácí Belgii se jim povedlo vyhrát 4:1, a tak získat plný počet bodů. Kurzy v utkání proti Walesu naznačují podobný průběh.

Wales - Nizozemsko
Wales – Nizozemsko tipy

Wales samozřejmě potřebuje už získat nějaký ten bod, jinak bude mít obrovské potíže. Domácí půda je skvělé prostředí aby s tím začal, ale protivník z Holandska mu to vůbec nedaruje.

Analýza zápasu Wales – Nizozemsko

Wales je po dlouhé době zpátky v nejvyšší soutěži Ligy národů a nerad by se tohoto místa vzdal. Prohra v prvním zápase na polské půdě mu ale v náladě moc nepomohla. Teď je čeká sice domácí zápas, ale proti ještě silnějšímu protivníkovi. Do tohoto zápasu nastoupí pravděpodobně v sestavě s Wardem v bráně, v obraně budou Gunter, Mepham a Davies, střed pola budou mít Roberts,
Williams, Morrell, a Norrington-Davies, a o góly v útoce se budou starat Wilson, James a Johnson.

Nizozemsko má mnohem větší šance na výhru, čemu přispívá i výhra 4:1 v Belgii. Na tento zápas nastoupí v dobré formě ve složení s Flekkenem v bráně, bránit budou De Ligt, Timber a De Vrij, střed pole budou pokrývat Dumfries, De Jong, Klaassen a Malacia, útok bude v režii Berghuise, Depaye a Gakpa. Právě na ten si bude muset Wales dávat největší pozor.

Poslední vzájemné zápasy

Tyto dva týmy se v historii utkali jenom jednou, a to v roce 2008. Nizozemsko ani tehdy nesklamalo a dokázalo si hravě s Walesem poradit. Podobný výsledek se očekává i ve středu, a to přes to, že Wales má výhodu domácího prostředí.

1. 6. 2008 | Wales – Nizozemsko 0:2

Wales – Nizozemsko liga národů živé vysílání

Přímý přenos z tohoto zápasu bude vysílat televize Sport 1. Utkání se mimo jiné začíná v 20:45 ve středu. Když si na zápas vsadíte v jedné ze sázkových kanceláří Betano, Fortuna nebo SynotTip, tak budete mít možnost sledovat live vysílání i prostřednictvím jejich stránek.

Často kladené otázky

Kde budou týmy hrát?

Zápas se hraje na Cardiff City Stadium – národním stadionu Walesu s kapacitou 33 280 diváků.

Kde by bylo možné si na tohle utkání vsadit?

Doporučujeme vsadit si prostřednictvím důvěryhodných kanceláří, jako jsou SynotTip, Fortuna a Betano.

Koho favorizují v zápase Wales – Nizozemsko tipy?

Kurzy jednoznačně staví do role favorita hosty z Nizozemska.

Dne 8. června 2022
Napsal : Tomas