Tipy

Viktoria Plzeň – Sparta Praha : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní večer přinese nejzajímavější utkání dne, a to duel mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha.

Viktoria Plzeň – Sparta Praha tipy na zápas

Viktoria Plzeň zatím nemá ani jednu prohru a vládne tak tabulce. Proto není žádných pochyb o tom, že si v sobotu večer na domácí půdě se Spartou porazí – přiklánějí se k tomu i kurzy.

Viktoria Plzeň - Sparta Praha
Viktoria Plzeň – Sparta Praha tipy

Sparta sice ukazuje, že má dobrou formu, ale na Plzeň a Slavii je určitě přikrátká. V sobotu by v Plzni byla ráda alespoň za jeden bod, ale šance na to jsou dost nízké.

Analýza zápasu Viktoria Plzeň – Sparta Praha

Plzeň se ze začátku sezony mírně trápila, ale byla jen otázka času než se rozběhne. V Lize mistrů sice nepochodila, ale domácí Fortuna Lize doslova kraluje. Remizovala jenom s Teplicemi a Bohemkou, jinak vždy dokázala vyhrát. Nejdůležitější byla jednoznačně výhra proti Slavii Praha, která je jejim největším rivalem. Minulou sobotu si hravě poradila se Zlínem 3:0 a tak nastoupí do domácího zápasu v dobré náladě. Proti Spartě to sice nebude tak pohodový zápas, ale měla by si z něj odnést plný bodový zisk.

Sparta o těžším vstupu do sezony taky ví svoje. Minulou neděli v pražském derby podlehla Slavii 0:4, a proto by potřebovala trochu povzbudit. Opět ale bude hrát v pozici hostů, co jí moc šance na výhru nedává. Proti Viktorce má sice historicky více výher, ale dnes je to spíše rarita než pravidlo. Vzájemné statistiky se za pár měsíců otočí, jestli teda nenastanou nějaké zásadní změny. Cílem Sparty v nedělním utkání tak bude remíza a zisk jednoho bodu.

Poslední vzájemné zápasy

Viktoria Plzeň se se Spartou utkala celkově již 53x. Z těchto vzájemných zápasů dokázala Viktorka vyhrát 20, zatím co Sparta až 25. Remíza se v nich zrodila celkově jenom 8x.

8. 5. 2022 | Viktoria Plzeň – Sparta Praha 3:0

13. 2. 2022 | Viktoria Plzeň – Sparta Praha 2:2

11. 9. 2021 | Viktoria Plzeň – Sparta Praha 3:2

12. 5. 2021 | Viktoria Plzeň – Sparta Praha 1:3

8. 11. 2020 | Viktoria Plzeň – Sparta Praha 3:1

Viktoria Plzeň – Sparta Praha Fortuna Liga živé vysílání

Jestli máte zájem toto utkání sledovat živě, tak tuto možnost budete mít na O2 TV nebo Fortuna TV.  ČT Sport zápas vysílat samozřejmě nebude. Duel se hraje v sobotu 5. 11. 2022 večer v 15:00.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Duel mezi Viktorkou a Spartou se bude hrát na Doosan Aréně v Plzni, která má kapacitu pro až 11 700 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Kdybyste si rádi na tento zápas vsadili, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Koho v utkání Viktoria Plzeň – Sparta Praha tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v sobotu večer je domácí Viktoria Plzeň.

Dne 3. listopadu 2022
Napsal : Tomas