Tipy

Viktoria Plzeň – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Čtvrtým středečním odpoledním zápasem je i duel mezi Viktorií Plzeň a Slováckem.

Viktoria Plzeň – Slovácko tipy na zápas

Plzeň odehrála jenom 4 zápasy a aktuálně se nachází na 4. místě. Má tedy k dobru ještě jedno utkání, díky čemu by se posunula na čelo tabulky. V zápase proti Slovácku jsou kurzy na její straně.

Viktoria Plzeň - Slovácko
Viktoria Plzeň – Slovácko tipy

I když Slovácko aktuálně nehraje vůbec špatně, proti Plzni na její domácí půdě nemá moc šance na bodový zisk.

Analýza zápasu Viktoria Plzeň – Slovácko

Plzeň po prvotním zaváhání a remíze v Teplicích je už na koni a neztratila ani jeden bod. Výhra doma s Pardubicemi, pak v Hradci a v tuto sobotu v Českých Budějovicích je přesně to co potřebují šampióni z Plzně hrát. Pod taktovkou trenéra Bílka je vidět, že Plzeň hraje taktický fotbal, který je založen na udržení vedení, klidně o 1 gól. Gólově se za Viktorku prosadili Kliment, Mosquera, Havel, Chorý a Pilař. O střelce gólů tak v Plzni není nouze, ale mnohem důležitější je obrana. V tomto směru má Plzeň jasno a defenziva plní svou roli přesně tak jak má. Chyb v obraně tedy dělá minimum, co nedává soupeřům moc šancí na skórování.

Slovácko tuto sezonu zatím nehraje to co je zvyklé, ale nemá od toho daleko. Obě poslední prohry byly o jediný gól, co je spíš smůla než špatný výkon Slovácka. V posledním zápase proti Liberci bylo Slovácko dle statistik jednoznačně lepším týmem, ale i o tom je fotbal. Jestli chce v Plzni pomýšlet na zisk alespoň jednoho bodu, tak bude muset hrát opravdu nadstandartně.

Poslední vzájemné zápasy

Viktorka Plzeň a Slovácko se utkali celkově v 35 zápasech. Plzeň z toho dokázala vyhrát až 20x, zatím co Slovácko jenom 7x. Remíza ve vzájemných zápasech se zrodila 8x. Slovácko naposledy porazilo Viktorku v roce 2020, a to o něčem svědčí.

24. 4. 2022 | Viktoria Plzeň – Slovácko 3:1

5. 12. 2021 | Viktoria Plzeň – Slovácko 2:1

8. 8. 2021 | Viktoria Plzeň – Slovácko 2:1

24. 4. 2021 | Viktoria Plzeň – Slovácko 2:1

20. 12. 2020 | Viktoria Plzeň – Slovácko 0:4

Viktoria Plzeň – Slovácko Fortuna Liga živé vysílání

Tento duel budete moct sledovat na několika platformách. ČT Sport sice přenos neposkytuje, ale ten je za to dostupný na Fortuna TV či O2 TV. Zápas se hraje ve středu 31. 8. 2022 v 17:30.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Toto utkání se bude hrát na plzeňské Doosan Aréně, která má kapacitu pro 11 700 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří a vsadit si v jedné z nich – jsou to Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v duelu Viktoria Plzeň – Slovácko tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v tomto duelu je domácí Viktorka Plzeň.

Dne 29. srpna 2022
Napsal : Tomas