Tipy

Viktoria Plzeň – Pardubice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V prvním utkání Viktorie Plzeň mírně zaváhala v Teplicích, kde dokázala získat jenom jeden bod. Chuť si proto bude chtít napravit tuto sobotu proti Pardubicím na domácí půdě.

Viktoria Plzeň – Pardubice tipy na zápas

Být obhájcem titulu není snadné a pro tým je to tlak ze všech stran. Viktorie Plzeň si to uvědomuje a i když zatím nepodává výkony jakých je schopna, tak časem se jich určitě dočkáme. V sobotním duelu je ale doma jednoznačným favoritem.

Viktoria Plzeň - Pardubice
Viktoria Plzeň – Pardubice tipy

Pardubice minulou sezonu vůbec nepřesvědčili, že patří do nejvyšší soutěže, jelikož skončili na chvostu tabulky. Proti Plzni budou mít teda opravdu těžký úkol, když budou chtít získat alespoň jeden bod.

Analýza zápasu Viktoria Plzeň – Pardubice

Ve vstupním zápasu nové sezony musel obhájce titulu dvakrát dobíhat nepříznivé skóre. V Teplicích sice získala Plzeň jeden bod, ale čekal se zisk 3. V druhém utkání, teď už na domácí půdě, nemůže zaváhat a ziskem 3 bodů se posunout na přední pozice v tabulce. O góly se zatím starají Kliment a Mosquera. Oporou klubu je ale Hejda, Bucha, Havel a Sýkora. Bílek musí ve svém kádru udělat ještě několik potřebných změn, aby Viktorka mohla zamířit na čelo tabulky.

Pardubice do nové sezony nevstoupili vůbec šťastně. Minulou neděli sice hráli doma ale proti Českým Budějovicím nedokázali ani jednou skórovat. Ty naopak zásluhou Hellebranda a Králika střelili až dvě branky, díky čemu dokázali vyhrát. V druhém zápase v Plzni bude důležitá hlavně obrana a disciplína – dvě věci co jim zatím moc nejdou.

Poslední vzájemné zápasy

Obhájci titulu z Plzně se s Pardubicemi utkali jenom 4x. Ve třech zápasech dokázali dominovat bez inkasování jediné branky, v jednom zápase ale zaváhali a dostali výprask. Celkově teda Plzeň vyhrála 3x, zatím co Pardubice jenom 1x.

26. 2. 2022 | Viktoria Plzeň – Pardubice 4:0

25. 9. 2021 | Viktoria Plzeň – Pardubice 1:0

16. 5. 2021 | Viktoria Plzeň – Pardubice 0:3

24. 1. 2021 | Viktoria Plzeň – Pardubice 2:0

Viktoria Plzeň – Pardubice Fortuna liga živé vysílání

Tento zájímavý zápas budete moct sledovat buď prostřednictvím O2 TV nebo Fortuna TV. Na ČT Sport byste jej hledali marně, jelikož Česká televize letos nemá práva na vysílání těchto zápasů.  Utkání se hraje v sobotu 6. 8. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se zápas hraje?

Duel mezi Plzní a Pardubicemi se bude hrát v Plzni na Doosan aréně s kapacitou pro 11 700 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Doporučujeme využít služeb jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, mezi které patří Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Koho v utkání Viktoria Plzeň – Pardubice tipy favorizují?

Zcela jasným favoritem v tomto utkání je domácí Viktorie Plzeň.

On 4th Srpen 2022