Tipy

Viktoria Plzeň – Inter Milán : Liga mistrů 2022 tipy zápasu

Po dvou dnech oddychu se Plzeň postaví proti dalšímu týmu, tentokrát proti Interu Milán v rámci Ligy mistrů.

Viktoria Plzeň – Inter Milán tipy na zápas

Skupina C, ve které se nachází Viktoria Plzeň, je jedna z nejtěžších. I když je Inter Milán z trojice soupeřů papírově nejslabší, kurz na výhru Plzně je hodně nepříznivý.

Viktoria Plzeň - Inter Milán
Viktoria Plzeň – Inter Milán tipy

Inter Milán je klub světového formátu, proto jsou kurzy jasně nakloněny na jeho stranu a věří mu.

Analýza zápasu Viktoria Plzeň – Inter Milán

Plzni se sice v domácí Fortuna Lize daří, ale oproti Lize mistrů je to skutečně jenom hraní na písku. Skutečný fotbal, ve kterém je každá chyba tvrdě potrestána, se hraje právě v Lize mistrů. V prvním zápase prohrála Plzeň na legendárním Camp Nou proti Barceloně 1:5, a proto musí proti Interu Milán zabojovat, jestli chce pomýšlet na postup ze skupiny. Je to skutečně těžký úkol, ale nic není nemožné. V sobotu si Plzeň napravila chuť v domácí lize proti Sigmě Olomouc, kterou dokázala z pozice hostů porazit 3:2.

Interu se v domácí lize až tak nedaří, jelikož je v italské Serii A po šesti kolech až na 5. místě. V sobotu si ale na domácí půdě Inter vychutnal Turín, proti kterému vyhrál 1:0. Oba týmy tak do zápasu Ligy mistrů nastupují po výhře v domácích soutěžích. Největšími hvězdami italského klubu jsou Eriksen v záloze, Slovák Škriniar v obraně a Lukaku v útoku. Belgická hvězda ale v zápase proti Plzni nenastoupí.

Poslední vzájemné zápasy

Půjde vůbec o první zápas těchto dvou týmů v historii. Plzeň proti slavnému Inter Milán ještě nikdy nestála a v úterý tak na domácí půdě pocítí, co je to hrát proti klubu světových kvalit. I když Viktorka proti Interu moc šancí nemá, mohla by na domácí půdě překvapit.

Viktoria Plzeň – Inter Milán Liga mistrů živé vysílání

Exkluzivní živý přenos tohoto zápasu spolu s komentářem budete moct zastihnout na televizní stanici Premier Sport 2. Nabízí se samozřejmé taky živé vysílání v sázkových kancelářích, kde je ale nutno mít uzavřenou sázku. Zápas se hraje v úterý 13. 9. 2022 v 18:45.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Úterní duel se bude hrát na plzeňské Doosan Aréně, která má kapacitu pro 11 700 diváků.

Kde mám šanci si na tento zápas vsadit?

Sázkových kanceláří je na českém trhu dost, my ale doporučujeme využít služeb těch nejlepších, kterým se dá důvěrovat – Fortuna, SynotTip a Betano.

Koho v zápase Viktoria Plzeň – Inter Milán tipy favorizují?

Favoritem v tomto utkání jsou jednoznačně hosté z Interu Milán.

Dne 12. září 2022
Viktoria Plzeň – Inter Milán : Liga mistrů 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler