Tipy

Wimbledon 2022: Veselý – Paul tipy

Wimbledon 2022 zatím přinesl nejedno překvapení. Jedním z těch příjemnějších je postup Jiřího Veselého už do třetího kola tohoto nejprestižnějšího turnaje.

Veselý – Paul tipy na zápas

První červencový den se bude nést v duchu velkého zápasu. Jiří Veselý se postaví proti papírově silnějšímu soupeři, kterým je Tommy Paul z USA.

Veselý - Paul
Veselý – Paul tipy

Veselý aktuálně sídlí na 68. pozici světového žebříčku, co ale není ani zdaleka jeho maximum. V minulosti dosáhnul až na 35. příčku, kde by se opět rád podíval. Ve třetím kole Wimbledonu ho ale čeká silný soupeř, proti kterému jsou jeho šance na úspěch opět menší. V prvních dvou kolech ale dokázal, že umí hrát i proti silnějším hráčům. V prvním kole porazil Coriu z Argentiny 6:3 6:2 7:6. V druhém kole se utkal s hráčem jménem Davidovich Fokina, který je aktuálně na 37. pozici žebříčku. Veselý ale překvapil a v pěti setech si i s tímto soupeřem poradil. Ve třetím kole by chtěl předvést něco podobného.

Paul měl v prvních dvou kolech tabulkově slabší soupeře, Mannarina a Verdasca, se kterými si dokázal hladce poradit. V pátečním duelu by se očekává, že opět potvrdí svou roli favorita.

Kde a v kolik hodin se zápas hraje?

Tento očekávaný duel se bude hrát v pátek odpoledne, nikde jinde jak na londýnských trávnatých kurtech All England Club.

Veselý – Paul živé vysílání

Jestli chcete toto utkání sledovat v televizi, tak tuto možnost máte na Eurosportu. Live přenos na internetu bude k dispozici v sázkových kancelářích.

Veselý – Paul vzájemné statistiky

I když tabulkově je mezi těmito dvěma hráči poměrně velká propast, ve vzájemných zápasech se ukazuje, že rozdíl je mnohem menší. Ze tří vzájemných duelů dokázal Veselý vyhrát až dva, zatím co Paul jenom jeden. Jedna věc je tedy jistá – v pátek se máme na co těšit.

Soupeř ve čtvrtém kole

Jestli se Veselému povede postoupit, tak ve čtvrtém kole ho bude čekat buď Norrie nebo Johnson. Právě první jmenovaný je 12. nejlepším hráčem světa, proto se očekává, že právě on by mohl být Veselého soupeřem.

Často kladené otázky

  • Kde se duel bude hrát?

Veselý se s Paulem utká v pátek na trávníku dvorce All England Club v Londýně.

  • Koho v tomto zápase staví kurzy do role favorita?

V zápase Veselý – Paul tipy favorizují právě Američana Tommyho Paula.

  • Kde je možné si na zápas vsadit?

V případě, že si chcete na tento zápas vsadit, tak je dobré tak učinit v jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, mezi které se řadí například SynotTip, Betano nebo Fortuna.

On 30th Červen 2022