Tipy

Trinity Zlín – Slavia Praha : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Čtvrtým a posledním zápasem v neděli bude duel mezi Trinity Zlín a Slavií Praha.

Trinity Zlín – Slavia Praha tipy na zápas

Trinity Zlín opět nemá letos daleko od vypadnutí z nejvyšší fotbalové ligy, a v zápase proti druhému klubu tabulky skutečně nemá moc šancí na bodový zisk. Kurzy tak stojí proti němu.

Trinity Zlín - Slavia Praha
Trinity Zlín – Slavia Praha tipy

Slavia Praha, jakožto druhý nejlepší klub české Fortuna Ligy, by v neděli večer neměl mít se Zlínem žádný problém. Kurzy jednoznačně mluví v její vítězství.

Analýza zápasu Trinity Zlín – Slavia Praha

Trinity Zlín táhne sérii proher a v neděli večer se pravděpodobně jiného výsledku nedočkáme. Naposledy, kdy získal Zlín body, hrál proti Českým Budějovicím.  Pak následovali prohry proti Olomouci, Plzni a Bohemce. Nemá se tak čím chlubit, ale může si za to sám. Rádi bychom vyzdvihli nějaký světlejší bod letošní sezony, ale u Zlínu se toho bohužel nedočkáme. Právem je na předposledním místě v tabulce a je již téměř jisté, že letos bude muset opět bojovat o to, aby nebyl preřazen do druhé ligy.

Slavii Praha takové trable skutečně nehrozí. Právě ona je největším rivalem šampióna z Plzně, kterému v tabulce dýchá na krk. Čas od času ale i mistr jako Slavie zaváhá, co se stalo například v zápasech proti Hradci Králové, Slovácku anebo Olomouci. Teď ale už ví, že si něco takového nemůže dovolit, jestli chce atakovat mistrovskou trofej. Obzvlášť ne v zápase proti Zlínu, který nemá sám o sobě toho moc co nabídnout.

Poslední vzájemné zápasy

Trinity Zlín se se Slavii Praha utkalo už celkové 35x, ale vyhrát dokázalo jenom v 3 zápasech. Slavia Praha na druhé straně dominovala až v 28 z nich, takže remíza se ve vzájemných zápasech zrodila celkově jenom 4x. Favorit v tomto zápase je tak skutečně jasný.

7. 8. 2022 | Trinity Zlín – Slavia Praha 1:4

20. 4. 2022 | Trinity Zlín – Slavia Praha 0:3

25. 7. 2021 | Trinity Zlín – Slavia Praha 0:1

21. 4. 2021 | Trinity Zlín – Slavia Praha 1:2

27. 1. 2021 | Trinity Zlín – Slavia Praha 2:6

Trinity Zlín – Slavia Praha Fortuna Liga živé vysílání

Kdybyste si rádi vychutnali tento zápas v živém přenosu, tak tuto šanci budete mít možnost využít na Fortuna TV nebo O2 TV. Duel se hraje v neděli 13. 11. 2022 večer v 18:00.

Často kladené otázky

Kde se bude toto utkání hrát?

Poslední zápas 16. kola Fortuna Ligy se v neděli večer bude hrát na stadionu Letná ve Zlíně, který má kapacitu pro až 5 898 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

V případě, že byste měli chuť si na tento zápas vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěřovat – Fortuna, SynotTip a Betano.

Koho v utkání Zbrojovka Trinity Zlín – Slavia Praha tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v neděli večer budou hosté ze Slavie Praha.

On 11th Listopad 2022