Sázkové kanceláře

Tour de France 2023 online- Sledujte v Tipsport TV

Jak se můžete dívat na nejslavnější třitýdenní závod? Jak sledovat Tour de France 2024 online se dozvíte v tomto článku, kde vám vše vysvětlíme.

Spustit Tipsport TV s Bonusem

Tour de France online – Dívejte se od první etapy u Tipsport TV

110. ročník Tour de France je už v plném proudu a vy ho od 1.7. můžete sledovat. Souboje těch nejlepších cyklistů můžete už teď tak sledovat. V akci letos bohužel neuvidíme žádného českého cyklistu, ale svou poslední Tour jede třeba Peter Sagan. Letos znovu o titul bojuje Tadej Pogačar s Jonasem Vingegaardem, které znovu dělí pár sekund po několika etapách, takže nás určitě ještě čeká zajímavý souboj v posledních dvou týdnech Tour.

Tour de France 2023

Sledovat můžete celkově 21 etap. Celá Tour de France pak trvá 24 dní. Letos cyklisté závod odstartovali ve Španělsku. Tam se odjely první dvě etapy. Teď už se však jede ve Francii, kde se zbylé dva týdny také odjedou. Dnes, 10.7., si jezdci dávají přestávku, ale od zítra 13:20 můžete dále sledovat průběh letošní Tour, kdy nás čeká v pořadí desátá etapa.

23.7. pak letošní Tour de France vrcholí klasicky na Champs-Élyséés. Na celý závod můžete sázet s Tipsport akčním kódem. Tam poté bude po závěrečné etapě korunován jezdec se žlutým dresem a vyhodnoceny budou další soutěže. Jako nejlepší spurter, vrchař a nejlepší mladý jezdec do 25 let.

Tour de France online – Kde sledovat Tour de France v TV?

Tour de France 2023 v TV v Česku můžete sledovat na dvou kanálech. Každou etapu můžete sledovat na ČT Sport a také na placeném Eurosportu. Je na vás, kterého vysílatele si vyberete. ČT je narozdíl od Eurosportu zdarma a její internetová verze také. Živě sledujte online ČT Sport. Ta nabízí kromě přenosů na webu také televizní vysílaní, které nabízí také různé soutěže a rozhovory s osobnostmi nebo jezdci, takže tuto monžost vám také doporučujeme. Tour de France 2023 živě najdete v české televizi i na jiném kanálu. Tím je Eurosport, který je ovšem placený, takže ČT je pro české fanoušky přijatelnější.

Tour de France 2023 živě – Pro sázkaře

Naším doporučením ale je zkusit Tipsport TV, pokud jste vášnivým sázkařem. Tour de France 2023 online můžete sledovat také u Tipsport TV, kde si můžete zároveň okamžitě vsadit i na live sázky, které zrovna sázková kancelář nabízí.

Dne 11. července 2023
Napsal : Jan