Tipy

Tottenham – Manchester City tipy na Premier League

Přinášíme předpovědi pro velký zápas v Premier League, který nás čeká tento víkend mezi Tottenhamem a Manchesterem City. Tyto dvě mužstva předvedly ve svém posledním zápase skvělou přestřelku, když Man. City vyhrál 4:2. Naše Tottenham – Manchester City tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Tottenham – Manchester city tipy

Více než 2,5 gólu

Často je těžké předvídat výsledek, když se tyto dvě strany střetnou, Tottenham vyhrál čtyři z posledních sedmi vzájemných střetnutí, zbytek vyhrálo City. Poslední dvě střetnutí mezi těmito dvěma týmy však byla akční, oba týmy skórovaly a padlo přes 2,5 gólu. City minulý měsíc porazili Tottenham 4:2 v utkání ligové dohrávky a před tím si Spurs poradili proti Pepovým mužům výsledkem 3:2.

Harry Kane dá gól

Kapitán Tottenhamu nastřílel v letošní sezóně Premier League 16 gólů a pouze dva z nich byly z penalty. 28letý Talisman byl v poslední době ve slušné formě, v posledních deseti zápasech za klub a zemi vstřelil sedm gólů. Myslíme si, že se Kane tento víkend prosadí proti Man. City před fanoušky Spurs, i když si nejsme jisti, jakým směrem se výsledek vyvine, očekáváme, že góly budou jedním z klíčových témat dne.

Tottenham - Manchester City tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Tottenham – Manchester City

Tottenham

Spurs vyhráli ve svém posledním ligovém zápase venku ve Fulhamu. Osamělý úder od Harryho Kanea v přestávce v prvním poločase se ukázal jako dostatečný pro Tottenham, aby si zajistil všechny tři body. Pape Sarr a Lucas Moura zůstávají tento víkend stranou pro Londýňany, i když oba by se stejně pravděpodobně dostali jen na lavičku pro zápas proti Man. City.

Man. City

Posledním zápasem. Man City v Premier League byl domácí zápas proti týmu zespodu tabulky, Wolves. Skvělý výkon od Erlinga Haalanda se v ten den ukázal jako rozhodující, protože norský útočník zkompletoval další hattrick, když Citizens vyhráli 3:0. John Stones a Phil Foden nejspíš budou chybět při víkendové cestě do hlavního města kvůli zraněním z konce ledna.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

19.1. 2023 | Man. City 4:2 Tottenham

19.2. 2022 | Man. City 2:3 Tottenham

15.8. 2021 | Tottenham 1:0 Man. City

25.4. 2021 | Man. City 1:0 Tottenham

13.2. 2021 | Man. City 3:0 Tottenham

Často kladené otázky Tottenham – Man. City tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 5.2. ve 17:00 na stadionu Tottenham Hotspur.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylink TV.

Vsaďte si zde

Dne 3. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.