Tipy

Tottenham – Arsenal: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Arsenal se po demolici největšího londýnského rivala dočká dalšího derby. Tentokrát si zahraje o Severní Londýn proti Tottenhamu. Naše Tottenham – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Tottenham – Arsenal kurzy

Tottenham – Arsenal tipy

Výhra Arsenalu

Arsenal ve svém posledním utkání ukázal svou sílu a potvrdil skvělou formu, kterou podle nás dokáže vytáhnout také na Tottenham. Jakákoliv ztráta by totiž znamenala konec nadějí na titul pro Gunners. Arsenal proti Tottenhamu neprohrál již tři utkání v řadě a v lize dokázal vyhrát čtyři z posledních pěti utkání.

Více než 2,5 gólů

Tato statistika je velmi častá v utkání těchto dvou celků a viděli jsme ji ve čtyřech z posledních pěti utkání. V zápasech Tottenhamu jsme ji pak viděli v devíti z posledních desíti zápasu.

Vsaďte si zde

Tottenham - Arsenal tipy

Analýza zápasu Tottenham – Arsenal

Tottenham

Tottenham se ve svém posledním utkání naprosto rozpadl a to směrem dopředu i dozadu. Nevytvořil si žádné pořádné šance a obrana tento tým také nedokázala podržet. Ukázalo se to ve 30. minutě, když se prosadil Isak na něhož o dvě minuty později navázal druhou brankou Newcastlu Gordon. Vedení 2:0 vydrželo i do konce první půle. Na startu té druhé se však Newcastle nezastavil a druhou brankou v zápase navýšil vedení na 3:0 Isak. Tady už byl Newcastle na koni a odevzdaný Tottenham s tím tak nic nedokázal udělat. Newcastle to završil poslední vítěznou brankou, kterou dal Schar. V derby budou Spurs bez Forstera, Whitemana, Solomona a Udogieho.

Arsenal

Arsenal si narozdíl od Tottenhamu své poslední ligové utkání užil. Už ve 4. minutě nastartoval debakl proti Chelsea Trossard, který poslal Gunners do vedení. V prvním poločase to však ze strany Arsenalu bylo vše a zbytek si nechal na tu druhou půli. Během prvních patnácti minut druhé půle byly všechny naděje Chelsea na obrat hotovy, protože se v nich prosadil White a Havertz. Ten pak přidal o sedm minut později druhou branku a za stavu 4:0 bylo hotovo. White následně ještě přidal vítězný gól, když se v zápase trefil i podruhé a Chelsea si už tak může jen přát, ať sezóna skončí. Arsenalu bude v boji o Severní Londýn chybět pouze Timber.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Tottenham – Arsenal tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 28.4. v 15:00 v Londýně na Hotspur Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Canal+ Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Michael Oliver.

Vsaďte si zde
Dne 27. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.