Tipy

Tottenham – AC Milán tipy na Ligu mistrů

Milán čeká bránění jednogólového náskoku ve venkovním prostředí proti Tottenhamu, aby postoupil do čtvrtfinále Ligy mistrů. Tottenham se naopak musí vzepřít, protože nechce znovu zklamat své fanoušky, jak se jim to už několikrát v této sezóně podařilo. Naše Tottenham – AC Milán tipy si můžete přečíst v tomto článku

Tottenham – AC Milán tipy

Postup Milánu

AC Milán se po novém roce znovu našel a mezi jejich pozitivními výsledky byla také výhra 1:0 nad Tottenhamem v osmifinále Ligy mistrů. Spurs mezitím zaznamenalo potupnou prohru v domácím poháru s druholigovým Sheffieldem United. AC se postupně dává dohromady, a proto si myslíme, že si postup v Londýně už nenechá vzít.

Méně než 2,5 gólu

AC Milán se v posledních týdnech ve svých pokusech o zlepšení výsledků hned zvedl a se zaměřením na solidní defenzivní práci produkoval dobré výsledku proti týmům jako je Monza, Spurs a Atalanta. Každé z těchto vítězství však bylo dosaženo s těsnými výsledky a pokaždé padlo méně než 2,5 gólu. Očekáváme, že zápas Milána s Tottenhamem bude stejný a sázka na méně než 2,5 gólu pro druhé střetnutí na otočce mezi kluby by mohla být slušná.

Tottenham - AC Milán tipy

vsaďte si zde

Analýza zápasu Tottenham – AC Milán

Tottenham

Tottenhamu se v posledním zápase znovu vůbec nedařilo a prohrál s týmem, který mnohem níže v tabulce. Spurs bylo proti Vlkům celý zápas lepší, ale nebyli efektivní. Wolves vyhrálo zásluhou Adama Traorého 1:0 a získalo důležité tři body v boji o střed tabulky. Tottenham bude do zápasu proti AC Milán bez Bentacura, Bissoumy, Diera, Llorise a Sessegnona.

AC Milán

Milánskému klubu se také poslední zápas nepovedl a prohrál s týmem ze středu tabulky. Fiorentina úplně přehrála AC a zaslouženě získala vítězství 2:1. Prvně se z penalty na začátku druhého poločasu trefil González a závěru pak Jovič. V nastavení snížil na 1:2 Hernández. AC bude v odvetě bez Díaze a Ibrahimoviče.

vsaďte si zde

Často kladené otázky Tottenham – AC Milán tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 8.3. ve 21:00 na Tottenham Hotspur Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Jaká je vzájemná bilance Tottenhamu proti AC Milán?

Tottenham hrál s AC celkem 5x, z čehož 3x vyhrál, 1x remizoval a 1x prohrál.

vsaďte si zde

On 6th Březen 2023