Tipy

Tobol – Plzeň tipy na Konferenční ligu

Dalším českým týmem, kterému letos přál los v pohárech, je Plzeň. Ta se po zápasech v Kosovu a na Maltě přesune do Kazachstánu, kde se utká s Tobolem Kostanaj. Naše Tobol – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Tobol – Plzeň kurzy

Tobol – Plzeň tipy

Méně než 2,5 gólu

Myslíme si, že Tobol půjde do zápasu s Plzní v hodně defenzivním stylu tak, jak to ukazoval v posledních zápasech. V posledních pěti zápasech totiž vstřelil pouhé tři góly a hned ve čtyřech z nich jsme viděli méně než tři góly celkem.

Výhra Plzně

Plzeň se rozehrála do skvělé formy a neprohrál už osm zápasů v řadě. Tobol z posledních šesti zápasů vyhrál pouhý jeden. Ve druhém předkole sice dokázal vyřadit favorizovanou Basilej, ale ta hrála v devíti hráčích po dvou červených kartách. Podobná věc se může stát i Plzní, ale věříme, že se to Basileji stalo jen tím, že tento zápas hrála tak zkraje sezóny.

Vsaďte si zde

Tobol - Plzeň tipy

Analýza zápasu Tobol – Plzeň

Tobol

Tobolu se momentálně v lize nedaří a v rozehrané sezóně je na šestém místě. Což není tak špatné, ale na Evropu už ztrácí 13 bodů a žádný z posledních tří ligových zápasů nedokázal vyhrát. V tom posledním se utkal s druhým Aktobe a tady překvapivě remizoval, což je dobrý výsledek proti celku, který hraje výše. Tobol šel do vedení v prvním poločase a soupeř poté obdržel červenou kartu, ale ani s touto výhodou nedokázal Tobol vedení udržet a remizoval s favoritem 1:1. Tobol by v domácím zápase neměl mít nějaký velký problém se zraněními.

Plzeň

Plzni se teď v lize daří a potvrdila to i v posledním zápase, kdy hrála o třetí místo se Sigmou Olomouc. Sice prvně prohrávala po krásném rohu Sigmy a gólu Chvátala, ale v nastavení prvního poločasu pak přišly hned dva góly Plzně, když se prosadil Hejda a Bucha. Na oba góly přihrál Cadu. To byly zároveň všechny góly tohoto zápasu a druhý poločas nenabídl ani moc akcí, ale Plzeň byla lepším týmem v tomto zápase. V 87. minutě pak viděl červenou hráč Sigmy Lukáš Vraštil. Plzni bude v Kazachstánu chybět Havel, Pernica, Sýkora a Vydra.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Tobol – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 24.8. v 16:00 v Kostanaji na Stadionu Centralnyj.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Bohužel ještě nejsou informace, že by nějaká česká stanice získala práva pro tento zápas.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Marian Alexandru Barbu.

Vsaďte si zde
Dne 22. srpna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.