Sázkové kanceláře

Tipsport sázení a kurzová nabídka 2024 – všechny info

Na Tipsportu najdete skvělé kurzy a obrovský počet příležitostí, na které můžete sázet. U Tipsport sázení můžete sázet například na prezidenstské volby, na fotbal, hokej, basketbal, tenis a mnoho dalšího. U každé příležitosti naleznete na Tipsportu jedny z nejlepších kurzů v ČR.

5 rating
Tipsport
Vstupní bonus 50 000 Kč
 • Zdarma 300 Kč
 • Vegas bonus 25 000 Kč
Registrujte se na Tipsport

Tipsport Sázení: Důležité Informace

Tipsport, přední jméno v oblasti kurzového sázení v České republice, představuje svět plný adrenalinu a vzrušení pro každého sázkaře. Sázková kancelář Tipsport, s dlouholetou tradicí a vynikající reputací, nabízí širokou škálu sportovních událostí, na které lze sázet, od fotbalu až po tenis a mnoho dalších.

Klíčem k úspěchu Tipsportu je jeho snaha o transparentnost a férové podmínky pro všechny sázkaře. Tato kancelář je plně licencovaná a dodržuje všechny normy pro legální provoz sázení v ČR, což zajišťuje bezpečné a spravedlivé prostředí pro všechny své klienty.

Pro nově příchozí sázkaře Tipsport nabízí lákavý uvítací bonus, který může dosáhnout až 50 000 Kč, v závislosti na výši prvního vkladu. Tento bonus je rozdělen do několika částí a lze jej využít jak na LIVE, tak na pre-match sázky s kurzy 1,5 a vyššími.

Nejenže Tipsport poskytuje široké spektrum sázkových možností, ale také nabízí intuitivní mobilní aplikaci, která umožňuje sázet kdykoliv a kdekoliv. Navíc, sázková kancelář disponuje 24/7 zákaznickou podporou, připravenou pomoci s jakýmkoliv dotazem nebo problémem.

Závěrem, Tipsport je nejen o sázení, je to o zážitku. S vysokou mírou profesionalismu a zaměřením na zákazníka, Tipsport zůstává v čele průmyslu kurzového sázení v ČR, nabízejíc svým klientům vzrušující a bezpečnou platformu pro jejich sázkové dobrodružství.

Tipsport sázení: sázky a kurzy

Tipsport je jednou z největší sázkovkou v Česku a popularitu získal hlavně díky dlouholetosti a velkému množství sázkařů. Tipsport sázení online je kvaltním a spolehlivým, takže Tipsport sázení je pro velké množství Čechů sázkovou kancelaří číslo 1 už jen kvůli třeba vzhledu nebo celkově funkčnosti, se kterou se u Tipsportu opravdu neztratíte. Kolik věcí však můžete u tak velké sázkovky najít?

Tipsport je v Česku plně legální a dlouho se snažil o zákony, které by regulovaly sázení v České republice pro všechny sázkovky u nás. Žádné zbytečné banování účtů apod. u něho nenajdete, pokud dodržujete všechny podmínky a pravidla.

Tipsport sázení

Bonusem pro každého nového hráče na Tipsport sázky je 300Kč čistě za registraci, se kterými si ihned můžete vsadit. Váš první vklad zároveň určí váš bonus ke vkladu ve výši až 50 000Kč. Bonus se vám na účet přičítá vždy po prosázení 10% částky při minimálním kurzu 1.5, takže se bonus ne vždy musí vyplatit, ale když se vám zadaří můžete si do vaší peněženky na Tipsportu přičíst krásný bonus až do výše 50 000Kč.

Tipsport sázení – Bonusy (Červen 2024)

Sázková kancelář Tipsport vám nabízí bonusy pro nové hráče. K prvnímu vkladu až 50 000Kč a 300Kč čistě za registraci, což jsou výhodné bonusy a u ostatních sázkových kanceláří, můžete najít dost podobné bonusy, ale ne všechny vám dají až takovou částku, jako právě Tipsport.

Tipsport bonus Typ Aktivovat bonus 2024

1.Vstupní kasino bonus

 

Registrační bonus až 25 000 Kč

 

Aktivovat

2.Vstupní sport bonus

 

Bonus až 50 000 Kč a 300 Kč na první sázky

Aktivovat

 

3.Tipkonto bonus

Věrnostní program - Cashback až 25 %

Aktivovat

 

Tipsport sázení – Bonusy za registrování

 • Za registraci obdržíte okamžitě 300Kč a bonus k první vkladu ve výši až 50 tisíc Kč. (Vsaďte si na Tipsportu s bonusy od akčního kódu Tipsport.)
 • Po první sázce se hned můžet dívat na streamy, které zrovna sázková kancelář Tipsport nabízí.
 • Největší rozsah sportů a událostí v ČR a také skvěle live sázení.
 • Můžete si stáhnout aplikaci, kde také můžete provádět Tipsport sázení online.

Tipsport sázení – Návod

Prvně se musíte dostat na www.tipsport.cz, kde zakliknete velké pole “Registrovat“. To vás navede na další stránku, kde musíte vyplnit všechny vaše údaje a musíte souhlasti s podmínkami a pravidlami sazeni Tipsport. Dále zaklikněte pole “Pokračovat“. Poté přichází na řadu bonusy na Tipsport sázky. Nikde nemusíte zadávat žádné promo kódy, ani klikat na nějaké akce. Bonus 300Kč za registraci a bonus k prvnímu vkladu až do výše 50 000Kč získává každý poprvé zaregistrovaný hráč Tipsportu. Na vašem e-mailu, který jste při registraci museli zadat, obdržíte potvrzovací mail, který byste měli hned potvrdit, protože je platný jen dočasně. Také jste uvedli telefonní číslo, na které vám po potvrzení mailu, přijde zpráva s vašimi údaji pro přihlašení. S těmi se přihlásíte a můžete svůj účet používat a ani nemusíte na pobočku. Přes počítač i přes mobil jsou je registrace stejná.

Registrovat tipsport

Tipsport sázení – Vložení peněz na Tipsport a metody platby

Když jste si založili účet, tak si na něj chcet vložit peníze. Na webu Tipsportu vpravo nahoře vyberte “Vklad” a tam si můžete vybrat platební metodu, kterou chcete.

Vybrat si můžete tyto metody:

 • Platební karta – Visa, MasterCard a Maestro. Musíte vložit minimálně 100Kč.
 • Bankovní převod – ČSOB, Era (Minimálně 100Kč), KB, Raiffeisenbank, Moneta, mBank, Fio Banka, Česká spořitelna a UniCredit (Minimálně 10Kč).
 • Skrill – Vklad aspoň 1000Kč
 • PaySafe – Minimálně 10Kč
 • Pobočka – max. 5000Kč

Tipsport a metody platby

Sázková kancelář Tipsport – Live duely

Na Tipsport největší komunita sázkařů můžete najít souboje v Live sázení. Můžete kohokoliv vyzvat na souboj v live sázení. Oba sázkaři si vyberou částku a cílem je co nejvíce znásobit tento vklad. Každý duel vám přidá do tabulky body a získat můžete měnu Tipsportu, Nety. Když vyhrajete, tak jste vyhráli body a vyhrát poté můžete i Nety. Pokud se tedy v tabulce vždy na konci umístíte vysoko, můžete vyhrát NETy, za které pak můžete na webu Tipsportu sázet místo opravdových korun.

Tipsport sázení – live sázky a Tipsport TV

Na www.tipsport.cz se můžete podívat také na různé live stramy, které nabízí Tipsport největší komunita sázkařů. Dívat se můžete na fotbal, hokej, basketbal, tenis a obrovské množství dalších sportů, které můžete najít v Tipsport live TV, pokud si na Tipsportu vsadíte. Na zápas, který sledujete, si můžete i vsadit a tím si vylepšit zážitek z vámi oblibeného sportu. Sázet můžete, i když zápas zrovna probíhá. Od toho jsou live na Tipsportu live sázky. Sázet můžete na všechny události, které Tipsport nabízí, ale Live sázky existují, abyste tohle mohli udělat během toho, co událost probíhá.

Dne 12. ledna 2024
Napsal : Lina Nováková

Lina Nováková je expertka na trh sázkových kanceláří v České republice. Ve své práci poskytuje důkladné informace o nejspolehlivějších a legálních platformách pro sportovní sázení, přičemž klade velký důraz na bezpečnost a dodržování právních předpisů. Lina se zaměřuje i na analýzu promo kódů, které sázkové společnosti nabízejí, hodnotí jejich výhodnost a podmínky využití. Tím pomáhá sázejícím lépe porozumět různým nabídkám a vybírat ty nejvýhodnější bonusy. Dále pravidelně aktualizuje a recenzuje služby sázkových kanceláří, čímž udržuje své publikum informované o nejnovějších trendech a změnách na trhu.