Sázkové kanceláře

Tipsport EURO 2024 Bonusy

Bonusy Tipsport EURO 2024 umožňují sázet na zápasy hlavního fotbalového turnaje Evropy a zvyšovat své výhry. Máte k dispozici desítky kurzů, variabilní sázky a Tipsport bonusy na ME 2024. Nováčkům je nabídnut uvítací bonus ve formě 500 Kč pro uzavření sázek na sportovní zápasy.

nejlépe hodnocený operátor
5 rating
Tipsport
Bonusy na EURO 2024
  • Vstupní sport bonus až 50 000 Kč
  • Zdarma 500 Kč
Navštivte stránku

Tipsport EURO 2024: bonusové nabídky pro hráče

U Tipsportu je k dispozici uvítací bonus pro sázky na zápasy fotbalového Euro 2024. Za vytvoření účtu na webu získají hráči 500 Kč. Je také k dispozici 100% bonus Tipsport EURO 2024 na první vklad. Maximální bonusové připsání činí 50 000 Kč. K aktivaci bonusu stačí provést vklad od 10 Kč. Tyto odměny jsou dostupné pouze novým uživatelům online platformy Tipsport.

bonus Tipsport EURO 2024 na první vklad

Jak získat bonus Tipsport EURO 2024

Uvítací Tipsport bonusy na EURO 2024 zahrnují zdarma 500 Kč a 100% k prvnímu vkladu. Budou dostupné okamžitě po dokončení registrace. Každý, kdo chce vytvořit účet v Tipsportu, musí být plnoletý. Pro získání startovních bonusů Tipsport bonusy na ME 2024 je třeba provést několik jednoduchých kroků:

  1. Přejděte na oficiální stránky Tipsportu. Do adresního řádku svého prohlížeče zadejte přesnou adresu portálu sázkové kanceláře.
  2. Otevřete registrační formulář na stránkách. Klikněte na záložku “Registrace” v hlavičce webu.
  3. Vyplňte osobní údaje a zadejte akční kód Tipsport (pokud máte). Uveďte úplné datum narození, jméno, příjmení, zemi bydliště, e-mail a telefonní číslo.
  4. Potvrďte dokončení registrace. Seznamte se s podmínkami Tipsportu pro hráče a dokončete vytvoření účtu.
  5. Přijměte uvítací Tipsport bonusy na EURO 2024. Bonusy jsou přijímány v příslušné sekci osobního účtu.

Pro získání bonusu k prvnímu vkladu je nutné doplnit zůstatek od 10 Kč do 50 000 Kč. Avšak bonus Tipsport EURO 2024 ve formě zdarma 500 Kč na účet je připisován bez jakýchkoli požadavků ze strany provozovatele. Výběr bonusových příplatek k startovnímu vkladu je možný až po plném splnění podmínek protočení.

Před zahájením fotbalového Euro 2024 může sázková kancelář nabídnout speciální bonusy Tipsport EURO 2024. Doporučuje se pravidelně prohlížet sekci bonusů na webu, abyste zjistili dostupné výhody.

Jak použít bonus Tipsport EURO 2024

Uvítací Tipsport bonusy na ME 2024 se dělí na bezvkladový bez podmínek – 500 Kč za registraci a vkladový – 100% k prvnímu vkladu s požadavkem na protočení. Abyste mohli využít bonus Tipsport EURO 2024 k prvnímu vkladu, registrovaní uživatelé musí provést následující kroky:

  1. Přejděte do sekce sázek na Tipsport. Sazby můžete provádět buď ve formě jednotlivých sázek nebo na tikety z několika událostí.bonus Tipsport EURO 2024 na první vklad
  1. Zahrajte si bonus pro výběr výhry. Například pro získání 1000 Kč jako uvítacího bonusu musíte vsadit celkem 10 000 Kč s minimálním kurzem 1,50.
  2. Vyberte si uvítací bonus Tipsport EURO 2024. Po úplném splnění podmínek pro prosázení peněz zpět použijte jednu z platebních metod.

Aktivovat uvítací odměnu a splnit prosázení je nutné v stanovené lhůtě stanovené operátorem Tipsport. Pokud se tak nestane, odměna bude deaktivována, i když je částečně splněna prosázení finančních prostředků.

Pro splnění podmínek prosázení bonusu k prvnímu vkladu nastavil sázkový kancelář Tipsport tři velikosti wageru, které závisí na výši vkladu. Wager je násobitel, se kterým se prosazuje částka počátečního vkladu a bonus, který k němu přijde.

Formát splacení wageru je sázka na sportovní události. K plnění podmínek uvítacího bonusu Tipsport EURO 2024 stanovuje sázková kancelář denní limity prosázení a minimální koeficient pro sázky, které jsou uvedeny v tabulce.

Doplňte částku Do 1000 Kč Do 5000 Kč Od 5000 Kč

Vsadit

х5

х7

х8

Minimální sázkové kurzy

1,50

2

4

Denní sázkový limit

500 Kč

2500 Kč

25 000 Kč

Maximální časové rozlišení vkladu

1000 Kč

5000 Kč

50 000 Kč

Například, abyste prosázeli 1000 Kč jako uvítací bonus, musíte vsadit celkem 10 000 Kč s minimálním koeficientem 1,50. Mějte na paměti, že prosazuje se jak samotný bonus, tak i vložený počáteční vklad. Po splnění wageru je uvítací odměna převedena na hlavní zůstatek a můžete ji vybrat.

Pro prosazení uvítacího bonusu můžete využít expertní sázky Tipsport mistrovství Evropy, které jsou k dispozici v sekci sázek. Skvěle doplní váš analýzu zápasů Euro 2024 a zvýší šance na úspěšné sázky.

FAQ

Jaké bonusy nabízí sázková kancelář Tipsport k Euro 2024?

Uživatelé mohou využít uvítací bonus k prvnímu vkladu až do výše 50 000 Kč. Také za úspěšné vytvoření účtu noví hráči zdarma obdrží 500 Kč bez nutnosti prosázení.

Je nutné prosázet uvítací bonus k prvnímu vkladu?

Ano. Na uvítací bonus Tipsport EURO 2024 jsou stanoveny tři typy wagerů – x5, x7 a x8. Multiplikátor závisí na částce počátečního vkladu, kterou klient Tipsport vložil.

Мůžete na stránkách Tipsport najít předpovědi pro zápasy Euro 2024?

Ano. Všichni návštěvníci platformy mohou přejít do sekce sázek a prozkoumat Tipsport mistrovství Evropy. Experti analyzují historii výkonu týmu, jeho motivaci pro zápas a další faktory.

Jaké sázky jsou k dispozici na zápasy Euro 2024 u sázkové kanceláře Tipsport?

Klientům webu je k dispozici široká nabídka zápasů na hlavní evropský fotbalový turnaj s různými možnostmi. Mezi nejoblíbenějšími možnostmi jsou: počet gólů, hendikepy na góly, vítězství jednoho z týmů a počet žlutých karet.

Můžete uvítací bonus použít vícekrát?

Ne. Uvítací Tipsport bonusy na ME 2024 lze na stránkách sázkové kanceláře využít pouze jednou.

Dne 3. června 2024
Napsal : Lina Nováková

Lina Nováková je expertka na trh sázkových kanceláří v České republice. Ve své práci poskytuje důkladné informace o nejspolehlivějších a legálních platformách pro sportovní sázení, přičemž klade velký důraz na bezpečnost a dodržování právních předpisů. Lina se zaměřuje i na analýzu promo kódů, které sázkové společnosti nabízejí, hodnotí jejich výhodnost a podmínky využití. Tím pomáhá sázejícím lépe porozumět různým nabídkám a vybírat ty nejvýhodnější bonusy. Dále pravidelně aktualizuje a recenzuje služby sázkových kanceláří, čímž udržuje své publikum informované o nejnovějších trendech a změnách na trhu.