Tipy

Teplice – Viktoria Plzeň : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním sobotním zápasem, který se ale začíná v 19. hodin, je duel mezi Teplicemi a Viktorii Plzeň.

Teplice – Viktoria Plzeň tipy na zápas

Teplice sice začnou sezonu 2022/23 na domácí půdě, ale zápas to nebude opravdu lehký. V minulé sezoně skončili na 12. místě, zatím co Viktorce těsně ušlo celkové vítězství.

Teplice - Viktoria Plzeň
Teplice – Viktoria Plzeň tipy

Kurzy na výhru Viktorie Plzeň jsou tedy samozřejmě dobré, jelikož mají v týmu mnohem kvalitnější hráče než domácí Teplice.

Analýza zápasu Teplice – Viktoria Plzeň

Teplice se v nejvyšší lize drží spíš šťastnou náhodou než zaslouženě. Pod vedením trenéra Jarošíka toho moc nepředvádějí a bezpochyby na jejich zápasech doma je nejkrásnější právě stadion. Odchod Fortelného, Mareše a Sejka bude tuto sezonu citelný, i přes posily, které do Teplic přibudou. Jde o Francouze Dramého, nebo Urbance. Dle mnohých patří tento tým do druhé ligy, kde by dokázal častěji vyhrávat, ale pořád se mu daří držet v nejvyšší české soutěži. Jestli v tom chce pokračovat, tak by v sobotu proti Viktorce potřeboval alespoň 1 bod.

Viktorie Plzeň si v sobotu chce jít po jasné vítězství, i když aktuálně nemá nejlepší formu. Příchod Dediče je spíš k smíchu, jelikož se tento útočník nedokázal prosadit ani v mnohem slabších klubech. Oporou Plzně budou již tradičně Havel, Hejda, Staněk, Bucha, Kalvach, Šulc, Sýkora či Mosquera. Viktorka pod vedením Bílka by si po pěti letech opět ráda sáhla na titul, proto je vítězný vstup do nové sezony potřebný.

Poslední vzájemné zápasy

Viktoria Plzeň je jasným favoritem, o čem svědčí i vzájemné zápasy. Tyto dva týmy hráli proti sobě dohromady 44x, z čeho dokázala Viktorka zvítězit až 19x, Teplice jenom 12x a remíza se zrodila 13x. V posledních pěti utkáních měla ale Plzeň výrazně na vrch a hodlá v tomto trendu pokračovat.

12. 3. 2022 | Teplice – Viktoria Plzeň 0:1

17. 10. 2021 | Teplice – Viktoria Plzeň 0:1

21. 4. 2021 | Teplice – Viktoria Plzeň 0:1

15. 12. 2020 | Teplice – Viktoria Plzeň 0:7

15. 12. 2019 | Teplice – Viktoria Plzeň 1:1

Teplice – Viktoria Plzeň Fortuna liga živé vysílání

Zápas budete moct sledovat buď prostřednictvím O2 TV nebo Fortuna TV. Česká televize nemá práva na to aby Fortuna ligu vysílala, proto tento zápas v televizi nehledejte. Oficiální výkop v Teplicích se začne 30. 7. v 19. hodin.

Často kladené otázky

Kde se bude duel hrát?

Zápas se bude hrát v Teplicích na AGC Aréně na Stínadlech, která má kapacitu 18 221 diváků.

Kde mám možnost si na tento zápas vsadit?

K dispozici je více možností, ale doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří jako Fortuna nebo Betano.

Koho v utkání Teplice – Viktoria Plzeň tipy favorizují?

Viktorie Plzeň je dle kurzů jasným favoritem v tomto utkání.

On 27th Červenec 2022