Tipy

Teplice – Sparta Praha : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním sobotním zápasem osmého kola Fortuna Ligy je duel mezi FK Teplice a Spartou Praha.

Teplice – Sparta Praha tipy na zápas

Teplice letos hrají to co obvykle, takže se u nich žádné překvapení nekoná. V zápase proti Spartě ale mají šance na výhru minimální.

Teplice - Sparta Praha
Teplice – Sparta Praha tipy

Spartě zatím patří 4. místo v tabulce a dobře ví, že má na víc. Zápas s Teplicemi je pro ní povinná jízda pro zisk 3 bodů.

Analýza zápasu Teplice – Sparta Praha

Mezi největší úspěchy Teplic letos patří remíza proti Plzni 2:2, výhra proti Baníku a poslední výhra proti Jablonci 3:2. I když jsou Teplice aktuálně na 11. místě, nehrají až tak špatně. Proti favoritům samozřejmě nemají moc šanci, ale proti vyrovnaným týmům dokážou vyhrát, nebo alespoň uhrát remízu. S trochou štěstí by letos mohli atakovat top 10 – kádr i trenéra na to mají, bude to chtít jenom trochu systému a štěstí.

U Sparty jsme na kvalitní výkony zvyklí, ale zatím nehraje moc přesvědčivě. V sedmi zápasech dokázala skórovat jenom 10x, co není na tým takového kalibru dostačující. Je vidět, že se Sparta trochu trápí a bude muset s tím něco dělat. Určitě nehraje špatně, ale na dominanci v tabulce to je prostě málo. Proti Teplicím by ale zápas měli zvládnout bez větších obtíží, a napravit si tak chuť po domácí remíze proti Zlínu. Jednoznačně bude muset Sparta hrát víc ofenzivně. Bez gólů se zápas prostě vyhrát nedá. Všem nám to je jasný, tak snad i Spartě.

Poslední vzájemné zápasy

Teplice se proti Spartě postavili celkem až 52x. Z těchto vzájemných utkání dokázali Teplice vyhrát 9x, přičemž naposledy v roce 2018. Sparta vyhrála až 26 vzájemných duelů, a remíza se zrodila v 16 případech. Prognóza na sobotu je teda vcelku jednoznačná.

9. 4. 2022 | Teplice – Sparta Praha 0:3

7. 11. 2021 | Teplice – Sparta Praha 2:4

3. 4. 2021 | Teplice – Sparta Praha 2:7

29. 11. 2020 | Teplice – Sparta Praha 0:1

3. 6. 2020| Teplice – Sparta Praha 0:3

Teplice – Sparta Praha Fortuna Liga živé vysílání

Toto utkání sice Česká Televize vysílat nebude, ale k dispozici bude živé vysílání na O2 TV nebo na Fortuna TV. Tento duel se hraje již v sobotu 10. 9. 2022 v 19:00.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Sobotní zápas se bude hrát na AGC Aréně na Stínadlech v Teplicích, která má kapacitu pro 18 221 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Vsadit si na tento duel můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, doporučujeme ale využít služeb jedné z těch důvěryhodných, jako Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v utkání Teplice – Sparta Praha tipy favorizují?

Jasným favoritem v posledním sobotním zápase jsou hosté ze Sparty Praha.

Dne 8. září 2022
Napsal : Tomas