Tipy

Teplice – Plzeň tipy na Fortuna:Ligu

Už tento víkend nás čeká začátek sezóny 2023/24 v Česku, když se týmy znovu po ani ne dvouměsíčním čekání znovu vydají na prvoligové trávníky. Hned na začátek nás tuto sobotu čeká čtveřice zápasů. Naše Teplice – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Teplice – Plzeň tipy

Neprohra Plzně

Plzeň už devět zápasů v řadě neprohrála s Teplicemi. Ano, začíná nová sezóna a nemůžeme se soustředit na výsledky z posledních sezón, ale papírově i výsledkově stále vidíme Plzeň jako favorita. Má silnější tým, nové majitele a musí být na novou sezónu připravena, když jí už příští týden zároveň čeká vstup do evropských pohárů. Letos už nezopakuje Ligu mistrů, ale zahrát v Konferenční lize by si určitě chtěla.

Méně než 2,5 gólu

Moc gólů u těchto dvou týmů nevídáme. To většinou platí hlavně v soutěžních zápasech. V přípravě to bylo samozřejmě jiné, tam týmy mohly zkoušet jiné sestavy a hrály proti celkům z většinou nižších soutěží. Méně než tři góly jsme ve vzájemných zápasech těchto soupeřů viděli v pěti z posledních šesti zápasů, což naší predikci jen podporuje.

Vsaďte si zde

Teplice - Plzeň tipy

Analýza zápasu Teplice – Plzeň

Teplice

Teplice v minulé sezóně skončily na 12. místě a zachránily se ve skupině o záchranu o pět bodů. Záchrana je i letošním cílem. Příprava byla pro Teplice vydařená, když vyhrály všechny čtyři přátelské přípravné zápasy. Samozřejmě nemůžeme jejich soupeře srovnávat s prvoligovou kvalitou, ale je to určitě dobrá známka připravenosti před sezónou.

Plzeň

Plzeň v minulé sezóně nezopakovala výsledek z té předešlé, kdy vyhrála titul. V sezóně 2022/23 skončili Viktoriáni na 3. místě se 17bodovým odstupem na první Spartu. Plzni se v přípravě také dařilo a ze šesti zápasů dokázala hned pět vyhrát. Po Teplicích je čeká zápas v předkole Konferenční ligy, kdy je pro ně povinností zvítězit.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Teplice – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Teplice – Plzeň?

Tento zápas se bude hrát 22.7. v 15:00 v Teplicích v aréně Na Stínadlech.

Kde můžu sledovat zápas Teplice – Plzeň?

Tento zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, která je dostupná u O2TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Dalibor Černý.

Vsaďte si zde
Dne 20. července 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.