Tipy

Teplice – Pardubice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V neděli odpoledne se proti sobě postaví i týmy z Teplic a Pardubic.

Teplice – Pardubice tipy na zápas

U Teplic jsme zvyklí na to, že jsou na chvostu tabulky a letos tomu není jinak. Aktuálně Teplicím patří 14. místo v tabulce, ale v neděli jsou kurzy na jejich straně.

Teplice - Pardubice
Teplice – Pardubice tipy

Pardubice po 9 zápasech v letošní sezoně mají jenom 3 body, díky jedné výhře. V ostatních zápasech vždy prohráli, proto by byla případná výhra v Teplicích velkým překvapením.

Analýza zápasu Teplice – Pardubice

Tento zápas sice nebude tak zajímavý jak ty ostatní, ale taky v něm půjde o dost. Teplice se dost trápí, a i když nehrají vysloveně špatně, zápas jim vždy o chlup ujde. O tom, že mají kvalitní kádr nás přesvědčili hned na začátku sezony, kdy zatím jako jediný tým, dokázali vzít body Plzni. Proti Baníku Ostrava se Teplice taky ukázali v dobrém světle, stejně jako v zápase proti Jablonci. Teplice jsou schopny vyhrávat i proti silným klubům, proto je jejich umístnění trochu nešťastné. V posledních dvou zápasech remizovali 2:2 se Spartou i s Brnem, proto by doma proti Pardubicím měli zvítězit.

Pardubice směrují do záhuby a jestli chtějí v nejvyšší fotbalové soutěži ještě chvíli setrvat, tak musí začít něco dělat. Napětí v klubu je cítit jak na hřišti, tak i mimo něj. Je dost výrazné, že Pardubice aktuálně na první ligu nemají, proto by jejich přerazení do druhé ligy nebylo vůbec nečekané. Uvolnilo by se tak místo pro klub, který by dokázal zbylým kádrům v první lize konkurovat o něco lépe.

Poslední vzájemné zápasy

Je vskutku překvapující, že z 5 vzájemných zápasů, dokázali Pardubice vyhrát pětkrát, zatím co Teplice ani jednou. Remízou se taky žádný vzájemný zápas těchto týmů neskončil. Teplice, i když jsou lepší tým, to proti Pardubicím moc neumí.

14. 5. 2022 | Teplice – Pardubice 0:2

17. 4. 2022 | Teplice – Pardubice 0:2

21. 11. 2021 | Teplice – Pardubice 1:2

7. 2. 2021 | Teplice – Pardubice 0:1

30. 8. 2020 | Teplice – Pardubice 1:2

Teplice – Pardubice Fortuna Liga živé vysílání

Určitě si zápas mezi Teplicemi a Pardubicemi nebudete chtít nechat ujít. Proto je k dispozici živé vysílání, ale jenom prostřednictvím Fortuna TV a O2 TV. Na České Televizi zápas nenajdete. Duel se hraje v neděli 2. 10. 2022 odpoledne v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Tento zápas se bude hrát na AGC Aréně na Stínadlech v Teplicích, která má kapacitu pro 18 221 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli budete mít chuť si na toto utkání podat sázku, tak doporučujeme využít služeb jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, jako například Fortuna, SynotTip či Betano.

Koho v duelu Teplice – Pardubice tipy favorizují?

Jasným favoritem v tomto utkání jsou domácí Teplice.

Dne 30. září 2022
Napsal : Tomas