Tipy

Teplice – Pardubice tipy: Připíšou si Teplice druhou výhru?

Zápas posledních z posledních. I tak by se dal nazvat souboj mezi Teplicemi a Pardubicemi, který se odehraje 21.11.2021 na hřišti Teplic.

Teplice – Pardubice tipy

Teplice – Pardubice tipy nejsou až tak zajímavé. Většina lidí se shoduje, že to bude vyrovnaný zápas a k tomu se přiklání i samotná kurzovní nabídka. Pár zajímavých tipů se nám však vybrat povedlo. Zkusíte je?

teplice-pardubice-tipy

Teplice se plácají na samém spodu tabulky, jako právě vytažený kapr na souši. Výkonově se moc nepředvádí a výsledkově už téměř vůbec nijak. V posledním zápasu se Spartou se Teplicím sice podařilo vsítit dvě branky a dokázali si vytvořit pár hezkých šancí a proti Pardubicím by to mělo být ještě o kapánek jednodušší, ale není to moc pravděpodobné. Teplice si určitě vytvoří nějaké gólové šance, které budou chtít proměnit, ale to i Pardubice. Forma jednotlivých klubů není příliš hezká a pravdou je, že ani jeden z těchto týmů se nemůže porovnávat s výše postavenými kluby v tabulce. Alespoň co se výkonu týče. Tým Teplic nevyhrál ani jeden z posledních sedmi zápasů a Pardubice nevyhrály ani jeden z posledních deseti zápasů. To jsou celkem solidně negativní výsledky a pravděpodobně se oba týmy budou snažit svých nevýherních sérií zbavit.

Teplice – Pardubice tipy se mohou zdát jako odvážné, ale výše uvedené jsou celkem pravděpodobné. Statisticky dané tipy mluví za sebe, a proto se podívejme na to, jak to vypadá z pohledu šancí.

Pohled na zápas z pohledu šancí

Mohlo by se zdát, že jemným favoritem zápasu od kterého se očekávají lepší výsledky, je tým z Pardubic, bude ale tomu skutečně tak? Statistika mluví, že ano. Dle názorů fotbalových specialistů si však Pardubice vytvoří pravděpodobně více gólových šancí, ale moc jich nepromění. Teplice mohou být z posledního zápasu celkem motivované, i když prohráli 4:2, dokázali dát na Spartě alespoň dvě branky. Díky tomu mohou být Teplice v lepší náladě, než byl tým před zápasem se Spartou. Oba týmy se budou snažit ze zápasu vytěžit co možná nejvíce. Budou se snažit hrát útočný fotbal, ale dle předpokladů mohou v tomto zápalu zapomenout na obranu a očekává se, že díky tomu oba týmy dají alespoň jeden gól. Není celkem jasné o kolik branek se bude jednat, ale jak ukazují výše uvedené tipy, tak více než dvě branky se v zápasu neočekávají. Tým Pardubic v posledních zápasech remízoval s Jabloncem, pro kterého to byla spíše potupa. Tým Pardubic remízoval ještě jednou a to se Zlínem. Mohlo by se zdát, že jejich forma se díky tomu zlepšuje, ale taky je možné, že to byl jen slabý závan touhy, který se vypařil po vysoké prohře ze Slávií.

Teplice – Pardubice tipy, které jsou na začátku této analýzy, jsou z pohledu šancí velmi pravděpodobné a dle našeho názoru se některý z nich vyplatí vyzkoušet.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy se nesou hlavně v duchu Pardubic, které jsou pravděpodobně i díky tomu jemným favoritem zápasu. Pardubice totiž vždy nad Teplicemi vyhrály, ale posledně se jim to téměř nepodařilo.

07.02.2021 | Teplice – Pardubice 0:1

30.08.2020 | Pardubice – Karviná 2:1

Karviná – Liberec tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 21.11.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Místo konání je na hřišti: Na Stínadlech v Teplicích.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Zajímavý hráč zápasu může být útočník Lukáš Matějka nebo záložník Emil Tischler oba z týmu Pardubic.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Tento zápas byste měli vsadit ve své oblíbené sázkové kanceláři, která vám nabídne nejlepší možný kurz. Ideálně samozřejmě online a případně si můžete počkat na vývoj zápasu a podat ho i živě.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Protože uvedené tipy jsou vysoce pravděpodobné a myslíme si, že by mohly znásobit vaši výhru na tiketu celkem slušně.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano. Z první české ligy byste mohli vsadit třeba na zápas Karviná – Liberec.

Dne 17. listopadu 2021
Napsal : Mark Z