Tipy

Teplice – Jablonec : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V sobotu se představí i domácí tým z Teplic proti Jablonci.

Teplice – Jablonec tipy na zápas

Teplicím se v letošní sezoně moc nedaří, ale není to nic nezvyčejného, jelikož se vždy nacházejí v tabulce na vyšších příčkách. Proti Jablonci tak mají menší šance na výhru.

Teplice - Jablonec
Teplice – Jablonec tipy

FK Jablonec na druhou stranu na předposlední místo v tabulce není zvyklý. Ve vzájemných zápasech má ale lepší výsledky, proto mu kurzy fandí.

Analýza zápasu Teplice – Jablonec

Teplice mají na kontě 1 výhru, 2 remízy a 3 prohry. Největší senzací byla zřejmě domácí remíza 2:2 proti Plzni hned v úvodním zápase letošní sezony Fortuna Ligy. Pak ale následovala prohra s Libercem a Bohemkou, co vrátilo Teplice zpátky na zem. Následně dokázali Teplice porazit Baník Ostrava, a to dokonce z pozice hostů. V posledních dvou zápasech nejdřív remizovali se Zlínem a pak utrpěli vysokou prohru 0:6 se Slavii Praha. V sobotu sice hrají teplice na domácím trávníku, ale proti Jablonci jsou v horší pozici.

Jablonec se taky nemá zatím čím chlubit. Jeho výkony, i když nejsou špatné, tak nejsou to čeho je schopný. Za zmínku stojí remíza v Mladé Boleslavi, pak těsná prohra doma se Slavii Praha 2:3. V posledním zápase dokázal Jablonec doma remizovat se Spartou, co je taky dost cenný bod. Doma to sice Jablonec umí, ale z pozice hostů mu to až tak nejde. Zajímavé je, že po 6 zápasech nemá na kontě ani jednu výhru, ale za to má 4 remízy. Jablonec tak tuto sezonu hraje dost takticky a i z těžších zápasů dokáže vytěžit cenný bod. V sobotu ale stojí proti slabším Teplicím, a tak by se mohl dočkat své první výhry.

Poslední vzájemné zápasy

FK Teplice se s Jabloncem utkali celkově až 53x. Z těchto vzájemných zápasů dokázali Teplice vyhrát v 15 případech, zatím co Jablonec ve vzájemných zápasech dominoval až 20x. Remíza se zrodila celkově 18x.

7. 5. 2022 | Teplice – Jablonec 0:1

12. 12. 2021 | Teplice – Jablonec 2:0

15. 8. 2021 | Teplice – Jablonec 1:0

7. 5. 2021 | Teplice – Jablonec 1:4

15. 1. 2021 | Teplice – Jablonec 0:5

Teplice – Jablonec Fortuna Liga živé vysílání

Tento duel se sice nebude dát sledovat na ČT Sport, jelikož Česká Televize na Fortuna Ligu nemá práva. K dispozici ale bude na Fortuna TV a O2 TV. Duel se bude hrát v sobotu 3. 9. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Utkání se hraje na AGC Aréně na Stínadlech, která má kapacitu pro 18 221 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Když si chcete udělat zápas o něco zajímavějším, tak si můžete vsadit v jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, mezi které patří sázkové kanceláře Betano, Fortuna a SynotTip.

Koho v utkání Teplice – Jablonec tipy favorizují?

V sobotním utkání jsou favoritem hosté z Jablonce.

Dne 1. září 2022
Napsal : Tomas