Tipy

Teplice – Bohemians : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V sobotním zápase se utkají dva poměrně vyrovnané tímy, které jsou ale v tabulce aktuálně na úplně opačných koncech, Teplice – Bohemians.

Teplice – Bohemians tipy na zápas

Teplicím se v letošní sezoně aktuálně nedaří, jelikož ze dvou zápasů zatím ani jeden nevyhráli. V prvním zápase podlehli Liberci a na domácí půdě remizovali s Viktoriou Plzeň, co byl ale cenný výsledek.

Teplice - Bohemians
Teplice – Bohemians tipy

Bohemians jsou na tom o dost lépe. V prvním utkání remizovali s Baníkem a v druhém dokázali porazit domácí Jablonec. Proto jim zatím patří druhé místo v tabulce.

Analýza zápasu Teplice – Bohemians

Trenér Teplic Jarošík pořád hledá ten správný recept pro svůj tým. Zatím nepředvádějí žádné překvapivé výkony, i když remíza s minuloročním šampionem byla opravdu zajímavá. Teplice mají poměrně kvalitní obranu, a proto bude muset zapracovat směrem na soupeřovu branku. Mnoho lidí už vidí Teplice ve druhé lize, proto se bude muset ze všech sil snažit aby je přesvědčila o opaku.Proti Bohemians dokázali Teplice v minulosti odehrát kvalitní zápasy, a na domácí půdě by tak bylo na místě vyhrát. Favoritem v tomto utkání jsou ale hosté z Bohemians.

Jaroslav Veselý může být zatím jako trenér s výsledky Bohemky spokojen. I když minulý rok skončili Bohemians v tabulce níž než Teplice, tuto sezonu tomu tak opět nebude. Bohemka se vrhla d nové sezony Fortuna Ligy s velikým nadšením, a na této vítězné vlně bude chtít určitě pokračovat. Proti Teplicím neumí až tak hrát, ne ještě na jejich domácí půdě. Jestli chtějí Bohemians v sobotu Teplice porazit, budou muset hrát ještě líp než doteď.

Poslední vzájemné zápasy

Teplice se s Bohemians utkali celkově 37x, přičemž až v 18 zápasech dokázali zvítězit. Bohemians dokázali dominovat jenom v 11 zápasech a remíza se zrodila až 8x. V posledních zápasech ale mají Bohemians často na vrch.

23. 4. 2022 | Teplice – Bohemians 2:2

5. 2. 2022 | Teplice – Bohemians 1:0

29. 8. 2021 | Teplice – Bohemians 2:4

21. 3. 2021 | Teplice – Bohemians 1:1

21. 11. 2020 | Teplice – Bohemians 0:2

Teplice – Bohemians Fortuna liga živé vysílání

Tento zápas budete moct sledovat na O2 TV a Fortuna TV. Žádný jiný kanál, ani ČT Sport, tento zápas vysílat nebude. Utkání se hraje v sobotu 13. 8. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se bude duel konat?

Sobotní duel se hraje v AGC Aréně na Stínadlech v Teplicích. Tento stadion má kapacitu 18 221 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Vsadit si můžete v jakékolive sázkové kanceláři, ale z našich zkušeností doporučujeme využít služeb jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, mezi které patří například Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Koho v utkání Teplice – Bohemians tipy favorizují?

Mírným favoritem v tomto utkání jsou hosté Bohemians Praha 1905.

Dne 11. srpna 2022
Napsal : Tomas