Tipy

US Open 2022 Finále : Świąteková – Jabeurová tipy

V letošním ženském finále US Open mají premiéru dvě tenistky, které jsou ve finále poprvé – Świąteková a Jabeurová.

Świąteková – Jabeurová tipy na zápas

Mladá tenistka z Polska Iga Świąteková nám dokazuje, že je budoucností ženského tenisu. V šesti zápasech stratila jenom 2 sety, tak jak se na světovou jedničku patří. Kurzy na její výhru jsou tak hodně příznivé.

Ons Jabeurová z Tuniska je pátou nejlepší hráčkou světa a na turnaji zatím ztratila jenom jediný set. Proti světové jedničce jsou ale její šance horší.

Kdy a kde se bude finálový duel hrát?

Finálový zápas letošního US Open se bude hrát na stadionu Arthura Ashe, který je hlavním dvorcem Národního tenisového centra Billie Jean Kingové. Dvorec se nachází v parku Flushing Meadows, v New Yorku, části Queens. Finále se hraje v sobotu 10. 9. 2022 v 22. hodin našeho času.

Świąteková – Jabeurová živé vysílání

Jestli si finálový zápas nechcete nechat ujít, tak máte možnost jej sledovat prostřednictvím živých přenosů v sázkových kancelářích. Pro sledování je ale nutné mít uzavřenou sázku. Z televizních stanic tento zápas vysílá jenom Eurosport.

Świąteková – Jabeurová vzájemné statistiky

Świąteková se s Jabeurovou utkali celkově 4x, přičemž každá má na kontě 2 výhry. V roce 2019 hráli proti sobě ve Washingtonu DC, kde Świąteková vyhrála v 3 setech. V roce 2021 dokázala Jabeurová vyřadit Świątekovou na Wimbledonu, opět ve 3 setech. Ve stejném roce se utkali i na turnaji v Cincinnati, kde vyhrála Jabeurová ve dvou setech 6:3 6:3. Poslední vzájemné utkání bylo letos v Římě ve finále, kde Świąteková dokázala dominovat 6:2 6:2.

Často kladené otázky

  • Kde se bude finálový zápas US Open hrát?

Prestižní finále US Open se bude hrát na stadionu Arthura Ashe, co je hlavní dvorec NTC Billie Jean Kingové, v městské části Queensu, New York.

  • Koho v tomto zápase tipy staví do role favorita?

V duelu Świąteková – Jabeurová tipy jasně staví do role favoritky světovou jedničku – Igu Świątekovou.

  • Kde si můžu na finálový zápas vsadit?

Vsadit na toto utkání si můžete v jakékoliv sázkové kanceláři, doporučujeme ale využít ty ověřené, jako Betano, SynotTip či Fortuna.

Dne 9. září 2022
Napsal : Tomas