Tipy

Švýcarsko – Česko : Liga národů 2022 tipy zápasu

V úterý večer si určitě nenechte ujít poslední zápas naší reprezentace na tomto turnaji, ve kterém bude hrát proti Švýcarsku.

Švýcarsko – Česko tipy na zápas

Švýcarská naděje na postup ze skupiny pořád žije. V úterý proto určitě udělají vše pro to aby se posunuli na druhé misto a kurzy jí v tom přejí.

Švýcarsko - Česko
Švýcarsko – Česko tipy

Náš národní tým sice proti Švýcarsku hrát umí, ale ne když jsou doma a potřebují vyhrát. Proto je výsledek České výhry více než nepravděpodobný.

Analýza zápasu Švýcarsko – Česko

Česká národní reprezentace se na tomto ročníku Ligy národů vůbec neukázala v tom nejlepším světle. Ve skupině B, kde bylo Česko společně s Portugalskem, Španělskem a Švýcarskem, nemělo nejlehčí úkol prosadit se. Jediný zápas ve kterém dokázalo zvítězit, byl právě domácí duel proti Švýcarsku. V úterý ve svém posledním zápase vůbec, se český národní tým postaví opět proti Švýcarům, kteří ale teď budou mít výhodu domácího prostředí. Ať už zápas dopadne jakkoliv, je jasné, že Česko si příští rok v nejvyšší kategorii Ligy národů nezahraje.

Švýcarsko má výhodu domácího prostředí, ve kterém je velmi silné. Právě zde dokázalo porazit Portugalsko 1:0, díky čemu pořád žije jeho naděje na postup ze skupinové fáze. Za předpokladu, že Portugalsko doma porazí Španělsko a Švýcaři dokážou porazit náš tým, tak by se posunuli na druhé, tím pádem postupové, místo. Švýcarsko určitě na to má, proto to bude záviset jenom od druhého zápasu. Závěr teda přinese ještě několik zvratů, díky čemu se zamíchají postupové pozice.

Poslední vzájemné zápasy

Český národní tým se na velkých turnajích utkal se Švýcarskem jenom 2x. V obou případech ale dokázal zvítězit, co je pro nás povzbuzující. V úterním zápase se ale hraje ve Švýcarsku, proto jsou naše šance na výhru značně omezené.

2. 6. 2022 | Švýcarsko – Česko 1:2

7. 6. 2008 | Švýcarsko – Česko 0:1

Švýcarsko – Česko Liga národů živé vysílání

Poslední zápas české reprezentace v Lize národů byste si neměli nechat ujít, proto jej zastihněte buď na internetu nebo v televizi. Internetový živý přenos je dostupný ve všech sázkových kancelářích a v televizi jej bude vysílat stanice ČT Sport. Tento zápas se bude hrát v úterý 27. 9. 2022, opět v 20:45 hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Zápas se bude v úterý hrát v St. Gallen na stadionu Kybunpark, známého jako AFG Aréna, který má kapacitu pro 19 694 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Když byste měli chuť si toto utkání o něco víc okořenit, tak doporučujeme tak učinit prostřednictvím jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Betano, Fortuna nebo SynotTip.

Koho v duelu Švýcarsko – Česko tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v úterním zápase je domácí Švýcarsko.

Dne 26. září 2022
Napsal : Tomas