Tipy

Stuttgart – Bayern: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

I když už známe vítěze Bundesligy, kterým se stal Leverkusen, stále je v Německu otevřený boj o druhé místo. V tom se napřímo utká Stuttgart proti Bayernu, ale na záda už se těmto dvou celkům pomalu lepí také Lipsko. Naše Stuttgart – Bayern tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Stuttgart – Bayern kurzy

Stuttgart – Bayern tipy

Neprohra Stuttgartu

Myslíme si, že Stuttgart dokáže doma neprohrát s Bayernem. Ten se totiž musí již více soustředit na Ligu mistrů, kde stále bojuje o vítězství a jestli bude druhý nebo třetí, na tom už tolik záležet nemusí. Proto tak do tohoto utkání půjdou s výrazně okleštěnou sestavou a s tou si Stuttgart s momentální formou dokáže poradit.

Více než 2,5 gólů

Tipujeme zároveň gólový zápas. Tuto statistiku jsme viděli v každém z posledních desíti vzájemných utkání mezi Stuttgartem a Bayernem Mnichov. Také jsme tolik branek viděli v pěti z posledních šesti zápasu domácích a v pěti z posledních sedmi utkání Bayernu.

Vsaďte si zde

Stuttgart - Bayern tipy

Analýza zápasu Stuttgart – Bayern

Stuttgart

Stuttgart se v lize naposledy utkal s novým mistrem Bundesligy. Stuttgart šel během startu druhé půle do dvougólového vedení, když se během prvních deseti minut prosadil Fuhrich a Undav. Vypadalo to tak na první prohru pro Leverkusen v sezóně, ale už za pět minut snižoval Adli a naděje pro soupeře byla na světě. Leverkusen se pak snažil zbytek zápasu dobýt pevnost Stuttgartu a neskutečné se znovu stalo realitou, když znovu v poslední minutě nastavení přišla srovnávací branka. Tentokrát po rohu a chaosu v pokutovém území se dokázal prosadit Andrich a prodloužil tak nekonečnou sérii domácího Leverkusenu po remíze 2:2. Stuttgart se v boji o druhé místo bude muset obejít bez Zagadoua, Vagnomana, Narteyho, Mittelstadta, Millota a Massima.

Bayern

Bayern sice již přišel o titul v Bundeslize po velmi dlohých letech, ale stále se v lize snaží držet druhou příčku. Udržet se mu podařilo i po posledním utkání, ve kterém měl herně navrch v domácím utkání s Frankfurtem, ale výsledek tomu neodpovídal. Hlavním strůjcem branek byl v tomto utkání znovu Kane, který bude bezpochyby také nejlepším střelcem této soutěže. Už v 9. minutě otvíral skóre pro domácí, ale Frankfurt s odpovědí nečekal dlouho a ještě v první půli tak srovnával Ekitiké a tento poločas také skončil výsledkem 1:1. Ve druhém poločase to bylo z většiny o tlaku Bayernu, který chtěl vyhrát a taková hra se také vyplatila, když v 61. minutě ukázal rozhodčí na puntík v prospěch mnichovského celku. Penaltu kopal klasicky Kane a také se klasicky nemýlil a vítězným gólem zařídil svému týmu výhru 2:1. Bayernu bude na půdě Stuttgartu chybět Boey, Buchmann, Coman, Sarr a de Ligt.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Stuttgart – Bayern tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 4.5. v 15:30 ve Stuttgartu v MHP aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Tobias Welz.

Vsaďte si zde
Dne 3. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.