Tipy

Štrasburk – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Ligue 1 se toto kolo dočkáme zajímavého šlágru celků, které už více než dva měsíce neprohrály. Naše Štrasburk – PSG tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Štrasburk – PSG kurzy

Štrasburk – PSG tipy

Výhra PSG

Štrasburk si sice drží v lize opravdu solidní bilanci, když už dva měsíce dokázal neprohrát. PSG je na tom však ještě o pět zápasů lépe a navíc má se Štrasburkem dobrou bilanci, když s ním už 13 zápasů v řadě neprohrálo.

Více než 2,5 gólů

Góly v zápasech těchto celků prostě padají a to také v těch vzájemných. V posledních sedmi vzájemných zápasech těchto celků jsme tuto statistiku viděli hned šestkrát. V posledních pěti zápasech Štrasburku jsme pak tuto statistiku viděli třikrát, stejně tomu bylo i u PSG.

Vsaďte si zde

Štrasburk - PSG tipy

Analýza zápasu Štrasburk – PSG

Štrasburk

Štrasburk si v posledním 19. kole zopakoval zápas z francouzského poháru, když si zahrál na půdě Clermontu. Tato druhá výprava už však tak úspěšná nebyla a Štrasburk může být vůbec rád za remízu. Už ve 34. minutě poslal Štrasburk do vedení Sahi, ale od tohoto momentu nedokázal tento celek vymyslet střelu na bránu. Iniciativu přebral Clermont. Ten se do toho pustil hlavně v druhé půli, když se hned na jejím startu prosadil Nicholson a bylo srovnáno. Clermont pak tlačil i zbylých 40 minut, ale ty už branku přinést nestihly a zápas skončil remízou 1:1. Štrasburk bude proti favoritovi bez Doukoureho, Fily, Gameira, Mothiby, Sowa a Sebase.

PSG

Pařížané ve svém posledním ligovém utkání doma zahodili dvougólové vedení a rozdělili si tak po bodu s třetím Brestem. PSG šlo v první půli do vedení, když se trefil ve 38. minutě Asensio a hned v nastavení na něj stihl navázat Kolo Muani. Druhý poločas pro PSG nezačal dobře, když hned na jeho startu snížil Camara. Brest poté hrál vyrovnaně a PSG docela pálilo šance, čehož outsider využil v 80. minutě, když se prosadil v jedné z mála šancí Lage a bylo srovnáno. PSG poté už odpověď nestihlo najít, v nastavení akorát stihl obdržet dvě žluté Bradley Barcola. PSG tak bude venku právě bez něj a bez Kurzawy, Leeho, Škriniara, Mendese, Hernándeze, Letelliera a Kimpembeho.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Štrasburk – PSG tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Štrasburk – PSG?

Zápas Štrasburk – PSG se bude hrát 2.2. ve 21:00 ve Štrasburku na Stade de la Meinau.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na Voyo.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Ruddy Buquet.

Vsaďte si zde
Dne 1. února 2024
Štrasburk – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.