Tipy

Srbsko – Švýcarsko tipy na Mistrovství světa 2022

Srbsko čeká v posledním kole ve skupině zápas proti Švýcarům, který musí vyhrát, zatímco Švýcarsko prostě nesmí prohrát, pokud se chce kvalifikovat do osmifinále. V druhém zápase mezi Kamerunem a Brazílii se nepočítá s výhrou Kamerunců, takže je matematika v této skupině docela jednoduchá. Naše tipy na zápas Srbsko – Švýcarsko si můžete přečíst v tomto článku:

Srbsko – Švýcarsko tipy

Myslíme si, že v tomto zápase oba týmy skórují, stejně jako, když se potkaly ve skupině na MS 2018 v Rusku. Čtyři z posledních šesti mezistátních zápasů Srbska skončily remízou. Včetně té poslední proti Kamerunu, která se zatím považuje za nejatraktivnější zápas turnaje. Švýcarsko je v Kataru plaché, ale pravděpodobně bude muset v tomto zápase ukázat více dopředu, pokud se chce vyhnout porážce, protože Srbsko má spoustu útočných hrozeb, jak jsme viděli v jejich zápase s Kamerunem.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Srbsko – Švýcarsko

Od Srbů se na tomto mistrovství světa příliš neočekávalo, ale s útočnou zdatností na své straně jejich fanoušci doufali, že se jejich tým dostane do osmifinále. To je stále dosažitelné, ale Srbsko prostě musí vyhrát se Švýcarskem a doufat, že jim Brazílie udělá laskavost a porazí Kamerun. Švýcarsku k prodloužení pobytu v Kataru bude pravděpodobně stačit bod, pokud Kamerun neporazí Brazílii, jak všichni očekávají. Švýcaři zatím nebyli dost dobří dopředu a potřebují ukázat, že umí dávat góly, ale byli silní vzadu a to by mohlo jít v jejich prospěch, pokud dosáhnou vyřazovací fáze.

Srbsko - Švýcarsko tipy

Sázky na zápas Srbsko – Švýcarsko (Fortuna)

Myslíme si, že Srbové dají gól v prvním poločase. (2.11)

Výsledek v prvním poločase

  • Srbsko – 3.15
  • Remíza – 2.13
  • Švýcarsko – 3.45

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 1.82
  • Více než 2,5 – 2.03

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 1.73
  • Ne – 2.07

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.82
  • Ne – 1.96

Vsaďte si zde

Predikce na zápas Srbsko – Švýcarsko

Srbové se budou muset celý zápas cpát dopředu, aby si výhrou zajistili postup do vyřazovací fáze, proto si myslíme, že vstřelí gól v prvním poločase. Naopak Švýcarům bude stačit remíza, takže bude výsledek bránit. Dopředu se jim na tomto MS nedaří, takže to z jejich strany dává smysl, když jim remíza zajistí postup. Bude to možná jeden z těch nudnějších a taktičtějších zápasů, ale každopádně bude hodně zajímavé sledovat tento přímý boj o druhé místo, který nám zatím přináší každá skupina tohoto MS, což je dost zajímavé. Skupinová fáze na MS v Kataru je opravdu velmi vyrovnaná a to se prostě musí každému fotbalovému fanouškovi líbit.

Předpokládané sestavy na zápas Srbsko – Švýcarsko

Podle informací, které jsme získali od různých zdrojů, budou sestavy na zápas Srbsko – Švýcarsko vypadat takto:

Srbsko: Milinkovic-Savic – Milenkovic, Veljkovic, Pavlovic – Zivkovic, Maksimovic, Lukic, Kostic – Tadic, Milinkovic-Savic, Mitrovic

Švýcarsko: Sommer – Widmer, Akanji, Elvedi, Rodriguez – Xhaka, Freuler; Shaqiri, Sow, Vargas – Embolo

Oba týmy dnes potřebují bodovat. Srbsko musí vyhrát a Švýcarsku by teoreticky stačil bod nebo dokonce i prohra, ale nemůže se na ní spoléhat. Proto si myslíme, že budou Švýcaři bránit více než Srbové. Čeká nás opravdu zajímavý zápas těchto dvou evropských reprezentací, který nám může přinést hned několik zajímavých scénářů a překvapení v této skupině.

Často kladené otázky Srbsko – Švýcarsko tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 2.12. ve 20:00 na stadionu 974.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Vsaďte si zde

Dne 1. prosince 2022
Srbsko – Švýcarsko tipy na Mistrovství světa 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.