Tipy

Sporting – Besiktas tipy na zápas LM 3/11

Datum 3.11.2021 přinese další zápasy fotbalové Ligy Mistrů. Konkrétně ve 21:00 se proti sobě postaví dva týmy Sporting – Besiktas. Zápas má jasného favorita. Jedná se o Sporting. Právě proto jsou na Sporting – Besiktas tipy na velkém počtu tiketů různých sázkařů. Jak ale tento zápas pravděpodobně dopadne a jaké jsou v něm zajímavé sázkové příležitosti?

Sporting má za sebou vítěznou šňůru 4 výherních domácích zápasů v řadě. Naopak Besiktas prohrál na polích svých soupeřů 4 krát v řadě. Zůstane vše při starém, nebo bude překvapení?

Sporting – Besiktas tipy 

Na tento zápas sází hodně lidí a sázeno je na různé sázkové příležitosti. Experti se však shodnou alespoň na třech vybraných tipech, které vám přinášíme zdarma a najdete je níže i s konkrétními kurzy.

Sporting - Besiktas tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Doma je Sporting aktuálně téměř nezastavitelný. Na domácím trávníku vyhrává zápas za zápasem a jejich průměr branek za zápas je až 2.67. Oproti průměru počtu branek týmu Besiktas 1.00, je to fakt o dost více. Právě proto jsou experti přesvědčeni, že v zápase padne více branek a že Sporting neporuší vítěznou domácí sérii, ani když se jedná o zápas Ligy Mistrů. Besiktasu se naopak moc nedaří, ale nedá se mu upřít, že se snaží, proto si myslíme, že alespoň jednou skóruje.

Díky výše uvedeným argumentům jsou Sporting – Besiktas tipy, takové, jaké jsou. Statistika mluví za vše. Je otazné, jestli budou čísla mluvit pravdu i 3.11.2021 ve 21:00 v tomto zápasu.

Poslední vzájemné zápasy

Pokud se podíváme na poslední zápasy obou týmů, tak Sporting jednoznačně táhne za provaz silněji. A to výrazně.

19.10.2021 | Besiktas – Sporting 1:4

10.12.2015 | Sporting – Besiktas 3:1

Sporting – Besiktas tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas bohužel dívat nebudete moct na žádné komerční TV.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se odehraje na domácí půdě Sportingu na stadionu Jose Alvalade již 3.11.2021 ve 21:00.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

V zápasu se předvede obránce Sportingu Sebastián Coates, který dává v průměru 1 gól za zápas, i když je to obránce. Možná bude vrhat stín i na útočníka Sportingu Paulinho.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Možná si vyberete jiné tipy, než uvádíme výše, každopádně jich tam najdete hodně, a to nejen na tento zápas.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Tento zápas by neměl na vašem tiketu chybět, protože je to jeden z lehčích zápasů, kde je jasným favoritem domácí tým.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Pokud máte rádi větší risk, tak můžete na svůj tiket přidat i zápas Ligy Mistrů mezi Villarreal – Bern.

Dne 1. listopadu 2021
Napsal : Mark Z