Tipy

Sparta – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Podruhé tento týden se, po čtvrtfinále MOL Cupu, dočkáme i ligového derby pražských “S”. V souboji, které může výrazně napovědět v boji o titul, budeme znovu sledovat to nejlepší, co může český fotbal nabídnout. Naše Sparta – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Slavie kurzy

Sparta – Slavie tipy

Neprohra Sparty

Myslíme si, že podobně jako v poháru, uvidíme další neprohru Sparty. V pohárovém utkání jsme viděli remízu a rozhodnutí v prodloužení. Podobný průběh by mohlo mít i tohle utkání prvních dvou celků FORTUNA:LIGY a Spartě se navíc do základní sestavy vrátí třeba brankář Vindahl. Sparta vyhrála čtyři utkání v řadě a v lize neztratila již několik měsíců, což Slavie říct nemůže.

Více než 2,5 gólů

Také v tomto derby očekáváme velký počet branek a to minimálně tři. V posledních sedmi derby “S” jsme hned pětkrát viděli minimálně tři góly. V posledních sedmi zápasech Sparty jsme pak tuto statistiku viděli pokaždé. U Slavie to pak bylo o jedenkrát méně.

Vsaďte si zde

Sparta - Slavie tipy

Analýza zápasu Sparta – Slavie

Sparta

Sparta naposledy v lize odehrála velice vyrovnané utkání proti konkurenceschopnému Slovácku, ale musíme brát v potaz to, že Sparta pošetřila hned několik klíčových postav své základní sestavy kvůli těžkému nadcházejícímu programu. Sparta i přesto dokázala otevřít skóre velmi rychle a to v 11. minutě, kdy se hlavou prosazoval Vitík. Slovácko si nenechalo líbit nepříznivý stav a tak za devět minut zaslouženě srovnával Jurečka. Ve druhém poločase se už hra přesunula spíše na kopačky Sparty a to se podepsalo také na skóre hned dvakrát. V 55. minutě poslal Spartu zpět do vedení Birmančević. Sparta pokračovala v dobré hře ve druhé půli i nadále a zaslouženě tak vstřelila ještě vítězný gól v 75. minutě, kdy se trefoval Haraslín. Letenští se mohli radovat z důležité venkovní výhry proti silnému soupeři se skórem 3:1 v jejich prospěch. Do domácího derby jde Sparta bez Pavelky, Peška, Vindheima a Zeleného.

Slavie

Slavie předvedla v posledním ligovém kole skvělý domácí výkon proti bezzubým Pardubicím. I přes 32 střel Slavie, z čehož jich 15 letělo na bránu, jsme si velmi dlouho na branku počkali. Pardubice držely až do 66. minuty, ale pak se rozjela Chytilova smrž. Ten od 66. do 75. minuty nastřílel všechny tři góly tohoto zápasu a nastolil nový rekord pro nejrychlejší hattrick české nejvyšší soutěže. Slavie tak po skvělém výkonu celého týmu a také Mojmíra Chytila, slavila všechny tři domácí body. Slavie se musí na Spartě obejít bez Juráska, Pecha a Staňka.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 3.3. v 18:00 v Praze v epet Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Fotbal.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Ondřej Pechanec.

Vsaďte si zde
Dne 2. března 2024
Sparta – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.