Tipy

Sparta – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

O víkendu se v české lize dočkáme nejdůležitějšího zápasu celé skupiny o titul. V derby pražských “S” půjde opravdu o hodně a případná výhra domácích by už mohla dost napovědět o mistrovi posledního ročníku pod názvem “FORTUNA:LIGA”. Naše Sparta – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Slavie kurzy

Sparta – Slavie tipy

Oba týmy vstřelí gól

Naším prvním tipem pro největší české derby je, že uvidíme branky na obou stranách. Tuto statistiku jsme viděli v každém z posledních pěti utkání Sparty. U Slavie to pak bylo v posledních pěti zápasech třikrát.

Více než 2,5 gólů

Také v tomto utkání očekáváme aspoň tři branky. To jsme viděli v devíti z posledních desíti zápasů Slavie a ve čtyřech z posledních pěti zápasů Sparty.

Vsaďte si zde

Sparta - Slavie tipy

Analýza zápasu Sparta – Slavie

Sparta

Sparta se naposledy utkala s posledním týmem skupiny o titul. V Uherském Hradišti z toho bylo zajímavé a gólové utkání a určitě se obě strany vůbec nenudily. Sparta šla však rychle do vedení a ve 24. minutě to bylo už 2:0 po dvou gólech Kuchty. Slovácko se nevzdalo a ve 33. minutě snižoval Kim. Sparta hrála lépe ve druhé půli a tam v 63. minutě poslal Spartu zpět do dvougólového vedení Haraslín. Slovácko se však chtělo i nadále zkusit dotáhnout a pomohla mu k tomu penalta ze 72. minuty, kterou proměnil Daníček. Srovnávací moment už domácí hledali marně. Spartě se naskytla poslední příležitost v poslední minutě nastavení, když i pro ní přišla penalta. Tu v nastavení proměňoval klasický exekutor. Krejčí tak skóre vítěznou brankou završil na konečných 4:2. Sparta bude v posledním derby sezóny bez Pavelky a Vitíka.

Slavie

Slavie se naposledy svezla v domácím zápase na Baníku. Tomu nedala žádnou šanci a napálila mu pořádného bůra. Byla celý zápas dominantnější a lepší a už ve 28. minutě jí posílal do vedení Schranz. Tato branka byla také překvapivě jedinou v prvním poločase. Slavie skvěle vstoupila i do druhého, když se na samotném startu prosadil Chytil. Slavii pak rozjetý zápas ulehčila situace z 52. minuty, po které Tanko viděl za Baník červenou a šel do šaten. Slavie po ní v následujících pěti minutách přidala dvě branky. Trefil se Jurečka a podruhé k němu navázal Chytil a bylo hotovo. Slavie si vítěznou branku nechala na závěr a v 78. minutě završil skóre na vysokých 5:0 Jurásek. Slavie bude na druhé straně Prahy bez Sinyana, Sirotníka a Holeše.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 11.5. v 17:30 v Praze v epet ARÉNĚ.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2 TV Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Dalibor Černý.

Vsaďte si zde
Dne 10. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.