Tipy

Sparta – Slavie tipy na Fortuna:Ligu

Sparta se tento víkend utká se Slavii v prvním derby “S” letošního roku. Derby je navíc okořeněno tím, že jde také o souboj o vedoucí pozici nejvyšší české soutěže. Naše Sparta – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Slavie tipy

Více než 2,5 gólu

Myslíme si, že v tomto zápase uvidíme minimálně tři góly. U Slavie tomu tak bylo čtyřikrát v posledních pěti zápasech a u Sparty třikrát. Ve vzájemných zápasech derby pražských “S” také padá často mnoho gólů, a proto si myslíme, že tomu tak bude i tentokrát.

Výhra Sparty

Sparta hraje na jaře opravdu dobře a podle nás vyhraje i zápas proti největšímu rivalovi. Sparta byla poražena naposledy 24.10. právě se Slavií, ale od té doby se hodně věcí změnilo a také má lepší formu než Slavie.

Sparta - Slavie tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Sparta – Slavie

Sparta

V posledním zápase si Sparta poradila s posledními Pardubicemi. Góly jsme viděli pouze v prvním poločase a to od Jana Kuchty a Ladislava Krejčího. Více branek zápas nepřinesl a Sparta tak vyhrála 2:0, díky čemuž se posunula na první místo v ligové tabulce. Sparta jde do možná nejdůležitějšího zápasu v sezóně bez Mejdra, Peška, Čelůstky a možná také bez Mincheva.

Slavie

Slavie ve svém posledním zápase pouze remizovala s Mladou Boleslaví. Boleslav šla do vedení v 18. minutě nádherným gólem Kušeje. O pár minut později pak krásně prošel sám Zafeiris a srovnal na 1:1, ale na víc se už ani jeden z týmů nezmohl a zápas tímto výsledkem skončil. Slavie bude proti Spartě bez Bořila, Ogbua a Olayinky. Zároveň se objevují zprávu o tom, že mají Slávisté problém s virózou a že jich údajně trénovalo pouze 12.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

23.10. 2022 | Slavie 4:0 Sparta

15.5. 2022 | Slavie 1:2 Sparta

6.3. 2022 | Slavie 2:0 Sparta

9.2. 2022 | Slavie 0:2 Sparta

3.10. 2021 | Sparta 1:0 Slavie

Často kladené otázky Sparta – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sparta – Slavie?

Zápas Sparta – Slavie se bude hrát 15.4. v 19:00 na Letné.

Kde můžu sledovat zápas Sparta – Slavie?

Zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Sparta se Slavií momentálně bojují o první místo, které si minulý týden vyměnila Sparta se Slavií, když porazila Pardubice, čímž využila remízy Slavie s Mladou Boleslaví.

Vsaďte si zde

Dne 13. dubna 2023
Sparta – Slavie tipy na Fortuna:Ligu
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.