Tipy

Sparta – Slavie tipy na Fortuna:Ligu

Je teprve květen a už nás čeká letos třetí derby pražských “S”, v této sezóně čtvrté. Slavie tuto sezónu se Spartou neprohrála, ale i tak v ligové tabulce na svého rivala ztrácí. Minulý týden jej však porazila ve finále MOL Cupu a získali jistotu evropských pohárů pro příští sezónu. Naše Sparta – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Slavie tipy

Slavie vstřelí první gól

Slavie vstřelila první gól ve čtyřech z posledních pěti derby. Navíc Sparta ve svých posledních šesti zápasech hned pětkrát inkasovala jako první a Slavie v pěti z posledních šesti skórovala jako první.

Více než 4,5 karet

Derby bývají vždy vyhrocené a v posledních sedmi jsme vždy viděli minimálně pět karet. Posledních šest zápasů Sparty hned pětkrát přineslo aspoň pět karet a myslíme si, že tohle derby nebude výjimkou.

Sparta - Slavie tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Sparta – Slavie

Sparta

Spartě se v docela nudném zápase podařilo porazit Olomouc ve venkovním prostředí. I když toho Sparta v zápase moc nepředvedla, stačil jí gól z prvního poločasu. Náskok 1:0 pak držela až do konce zápasu a udržela se na prvním místě v ligové tabulce. Spartě bude na derby proti Slavii chybět Pešek, Wiesner, Čvančara a nejistý je start Vitíka.

Slavie

Slavie v posledním zápase přejela ve Vršovickém derby Bohemku výsledkem 6:0. V prvním poločase jsme viděli pouze jeden gól, ale v tom druhém se Slávisté rozjeli. Jurečka vstřelil hned čtyři góly a před derby je tak určitě velkým tématem. Slavie se musí obejít bez Holeše, Masopusta, Olayinky, Ewertona, Hronka a Ševčíka.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

3.5. 2023 | Sparta 0:2 Slavie

15.4. 2023 | Sparta 3:3 Slavie

23.10. 2022 | Slavie 4:0 Sparta

15.5. 2022 | Slavie 1:2 Sparta

6.3. 2022 | Slavie 2:0 Sparta

Často kladené otázky Sparta – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sparta – Slavie?

Tento zápas se bude hrát 13.5. v 18:00 v epet ARÉNĚ.

Kde můžu sledovat zápas Sparta – Slavie?

Zápas můžete sledovat na stanici O2TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Sparta momentálně vede o dva body před Slavii. V tomto zápase jde o přímý souboj o první místo a dost možná rozhodne o titulu. Tyto týmy už mají jisté první a druhé místo, záleží jen, který z nich vyhraje titul.

Vsaďte si zde
Dne 11. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.