Tipy

Sparta – Rangers: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Spartu čeká v Evropské lize další důležité utkání v boji o postup do jarní části této soutěže a tentokrát se utká s týmem, který je českým fanouškům velmi známy. Naše Sparta – Rangers tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Rangers kurzy

Sparta – Rangers tipy

Oba týmy vstřelí gól

Čekáme, že uvidíme v tomto zápase více gólů a že uvidíme góly od obou celků. Myslíme si, že uvidíme góly na obou stranách, protože v posledních sedmi zápasech Sparty se tohle stalo hned pětkrát. Oba týmy navíc střílejí velký počet gólů na zápas a jsou jedny z nejlepších dopředu ve svých domácích ligách.

Více než 2,5 gólu

S prvním tipem souvisí tady tento a ten jde také ve znamení gólů. V tomto zápase uvidíme minimálně tři góly. V každém z posledních pěti zápasů Rangers jsme viděli tuto statistiku. U Sparty to v posledních pěti zápasech bylo čtyřikrát.

Vsaďte si zde

Sparta - Rangers tipy

Analýza zápasu Sparta – Rangers

Sparta

Sparta dle očekávání zažila poměrně snadný zápas, když se doma v lize utkala s celkem ze spodu tabulky. Proti Budějovicím z toho nebyla žádná věda a svého soupeře Sparta nenechala vystřelit na bránu ani jednou za celý zápas. Sparta s přehledem ovládla oba poločasy a po prvním šla do kabiny za stavu 2:0. Trefil se Kairinen a do šatny v poslední minutě pak Pešek. Sparta začala druhý poločas tak, jak ukončila ten první a už v jeho první minutě navýšila vedení na 3:0 zásluhou Sorensena. Do konce zápasu se stihl trefit ještě Ševčík a pro Spartu tak snadná výhra 4:0 a dobrá útočná i obranná forma před důležitějším zápasem. Spartě bude chybět Krejčí a Haraslín.

Rangers

Skotský soupeř na tom byl úplně stejně a hrál proti Hibernians ze spodu tabulky. Zápas skončil také 4:0 pro Rangers a zajímavosti je, že v první půli své góly vstřelila ve stejné minutě jako Sparta a také byly dva. Jeden střelil Abdallah Sima a podruhé se trefil Raskin. Sima přidal svůj druhý gól ve druhé půli a ke konci zápasu se stihl trefit ještě Dessers. Rangers do Prahy letí bez Cifuentese, Dowella, Lawrence a Matondy.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Rangers tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sparta – Rangers?

Zápas Sparta – Rangers se bude hrát 26.10. v 18:45 v Praze v EPET Aréně

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Sport 2, kterou najdete u Skylinku.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas povede Sascha Stagemann.

Vsaďte si zde
Dne 24. října 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.