Tipy

Sparta Praha – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Zápas v rámci 14. kola Fortuna Ligy mezi Spartou Praha a Slováckem se z organizačních důvodů musel přesunout až na 9. 11. 2022, kdy se tyto týmy utkají.

Sparta Praha – Slovácko tipy na zápas

Sparta je momentálně na 3. místě v tabulce a po těžším startu již hraje to co potřebuje. Na domácí půdě hraje ještě o to lépe, proto kurzy v tomto zápase stojí na její straně.

Sparta Praha - Slovácko
Sparta Praha – Slovácko tipy

Slovácko tuto sezonu naopak hraje o něco hůř než jsme zvyklí. Patří mu až 12. místo v tabulce, a to není to co by chtělo. V zápase proti Spartě ale moc šancí na výhru nemá.

Analýza zápasu Sparta Praha – Slovácko

I když v úvodným zápase to se Spartou vypadalo špatně, dokázala nám, že to bylo jenom chvilkové zaváhání. Úvodní prohra s Libercem byla ale dlouho jediným zápasem, ze kterého Sparta odcházela bez bodu. Minulý týden ale proti svému rivalovi ze Slavie, opět podlehla. Příští týden čeká Spartu ještě Viktorka, se kterou se taky očekává ztráta bodů. Proti Slovácku by si ale měla Sparta poradit bez větších problémů. Obzvlášť když vememe v úvahu špatnou formu Slovácka a dobrou formu Sparty.

Slovácku se nedaří jak doma, tak na velkých turnajích. Na Evropské Konferenční Lize pohořela v skupině D, kde v pátek prohrála doma proti Kolínu 0:1 v odloženém zápase, co je důvodem posunutí zápasu se Spartou. I když má před sebou ještě jeden skupinový zápas na tomto turnaji, šance na postup už nemá. Slovácko bylo poslední dobou stálicí mezi top 5 kluby Fortuna Ligy, ale letos to s ním jde dolu vodou.

Poslední vzájemné zápasy

Sparta Praha se se Slováckem utkala celkově 41x, přičmž dokázala vyhrát až v 29 zápasech. Slovácko ve vzájemných utkáních dominovalo jenom 9x. Remízou se tyto duely skončili jenom 3x, co je poměrně málo.

11. 5. 2022 | Sparta Praha – Slovácko 1:2

17. 4. 2022 | Sparta Praha – Slovácko 3:1

21. 11. 2021 | Sparta Praha – Slovácko 0:4

18. 4. 2021 | Sparta Praha – Slovácko 1:0

13. 12. 2020 | Sparta Praha – Slovácko 2:1

Sparta Praha – Slovácko Fortuna Liga živé vysílání

I tento duel si budete moct vychutnat buď na O2 TV nebo Fortuna TV. Česká Televize zápasy Fortuna Ligy nevysílá, jelikož nemá na to potřebná práva. Odložený zápas se bude hrát ve středu 9. 11. 2022 večer v 19:00.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Toto utkání se bude hrát na stadionu Letná na Praze 7, který má kapacitu pro až 18 887 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli máte chuť a rádi byste si na tento duel vsadili, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Betano, Fortuna či SynotTip.

Koho v duelu Sparta Praha – Slovácko tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v tomto utkání je domácí klub Sparta Praha.

Dne 29. října 2022
Napsal : Tomas