Tipy

Sparta Praha – Baník Ostrava : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním sobotním zápasem v 19:00 je duel mezi Spartou Praha a Baníkem Ostrava.

Sparta Praha – Baník Ostrava tipy na zápas

Sparta tuto sezonu trochu váhá a pořád hledá svou nejlepší formu. V sobotním zápase proti Baníku je ale jasným favoritem i dle kurzů.

Baník Ostrava má své nejlepší roky již dávno za sebou a letos hraje o něco hůř než v minulých letech. Proti Spartě tak nemá moc šanci ani na zisk 1 bodu.

Analýza zápasu Sparta Praha – Baník Ostrava

Spartě aktuálně patří 4. místo v tabulce, co ale není nic moc. Tento pražský klub je zvyklý nacházet se v top 3 a letos se mu to nějak nedaří. Z 8 zápasů v lize vyhrála Sparta jenom 3, prohrála 1 a remizovala ve 4 případech. Sparta potřebuje vyhrávat, a proto proti Baníku musí jít pro 3 body. Nejvíc Sparta lituje hned první utkání, ve kterém doma prohrála s Libercem. Z tohoto propadáku se ale rychle vzpamatovala a další 3 zápasy dokázala vyhrát. Pak ale přišli zápasy proti Bohemce, Jablonci, Zlínu a Teplicím, ve kterých Sparta jenom remizovala. Tuto sérii jednobodových zisků snad v sobotu Sparta ukončí a doma získá 3 body – určitě to potřebuje.

Baník Ostrava sice nehraje špatně, ale je to o něco horší výkon než v minulých letech. Na kontě zatím má 2 výhry, 3 remízy a 3 prohry. V posledním zápase sice Baník dokázal porazit Pardubice doma 3:0, ale proti nejslabšímu klubu v lize to není žádný důvod na oslavu. Proti Spartě moc naděje nemá, ale mohl by využít jejího špatného rozpoložení a v Praze teoreticky získat alespoň 1 bod.

Poslední vzájemné zápasy

Sparta má s Baníkem až 60 vzájemných zápasů a jednoznačně v nich dominuje pražský klub. Sparta z těchto zápasů vyhrála až 35, zatím co Ostrava jenom 10. Remíza se zrodila zatím ve 14 utkáních.

23. 4. 2022 | Sparta Praha – Baník Ostrava 3:1

2. 4. 2022 | Sparta Praha – Baník Ostrava 2:1

31. 10. 2021 | Sparta Praha – Baník Ostrava 2:2

9. 5. 2021 | Sparta Praha – Baník Ostrava 3:1

17. 1. 2021 | Sparta Praha – Baník Ostrava 0:0

Sparta Praha – Baník Ostrava Fortuna Liga živé vysílání

Živý přenos z tohoto zápasu bude k zastihnutí na 2 místech. Prvním je O2 TV, a tím druhým je Fortuna TV. Na ČT tento zápas samozřejmě opět nenajdete. Zápas se hraje v neděli 17. 9. 2022 v 19. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Duel v sobotu večer se bude hrát na stadionu Letná v Praze 7, který má kapacitu pro až 18 887 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Když máte chuť si tento sobotní zápas o něco víc okořenit, tak doporučujeme využít služeb jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, jako například Fortuna, Betano nebo SynotTip.

Koho v duelu Sparta Praha – Baník Ostrava tipy favorizují?

Zcela jasným favoritem v tomto utkání je domácí Sparta Praha.

Dne 15. září 2022
Sparta Praha – Baník Ostrava : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler